Sleduj nás

Mike Tyson: Pokud Ruiz porazil Joshuu jednou, může to udělat i podruhé

Mike Tyson: Pokud Ruiz porazil Joshuu jednou, může to udělat i podruhé

Kostky byly hozeny, odveta byla potvrzena a nyní se jenom čeká na potvrzení místa konání. Anthony Joshua se bude snažit vzít si zpět své čtyři pásy, ale aby to zvládl, bude muset ze sebe vydat mnohem víc něž během červnové bitvy v New Yorku. Zvládne to? Sám legendární Mike Tyson vyjádřil své pochybnosti.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

„Andy je skvělý chlapík. Hned druhý den, jakmile porazil Joshuu, za mnou přišel,“ pravil Tyson, jenž sám byl považován za jednoho z nejlepších a nejrychlejších boxerů všech dob. Nyní je tu však Andy Ruiz a minimálně co se rychlosti týče, jsou si oba dva zápasníci dost podobní.

„Andyho energie je prostě úžasná, je plný elánu. Je to velmi milý a úžasný člověk,“ chválil Mike mexického šampiona, který má na svém kontě už 33 výher (22 KO) a jen jedinou porážku. Ta přišla před třemi lety v bitvě s Josephem Parkerem, jenž mexického boxera vybodoval.


Velké téma však budí samotná odveta mezi Ruizem a Joshuou. Promotér Hearn si přeje, aby se uskutečnila v Anglii, konkrétně v Cardiffu. Téže vizi má i sám „AJ“. „Vystoupit v Cardiffu před 70-80 tisíci diváky, kteří vás ženou dopředu, mi dodává přesně ten typ energie, co potřebuju, abych si mohl pásy vybojovat zpátky,“ prozradil dnes již bývalý britský šampion.


Bez ohledu na to, kde se odveta bude konat, si ovšem Mike Tyson myslí, že je Joshuova stopa ve světovém žebříčku těžké váhy v ohrožení. „Podívejte se. Andy porazil Joshuu jednou a určitě to může udělat i podruhé. Je velmi rychlý a nebezpečný,“ podotýkal Tyson v rozhovoru pro stanici ESPN.


Další články