Sleduj nás

Mike Tyson: McGregor nikdy Khabiba neporazí!

Mike Tyson: McGregor nikdy Khabiba neporazí!

Bývalý šampion těžké váhy ze světa boxu je přesvědčený o tom, že i kdyby se Khabib s Conorem střetli desetkrát, tak by z toho ve všech deseti případech byl stejný výsledek.

Sotva se objevily první vážnější náznaky McGregorova návratu a ihned se začalo spekulovat o tom, s kým dalším by se měl utkat. Není žádným tajemstvím, že irský Notorious ze všeho nejvíce touží po odvetě s Khabibem Nurmagomedovem, ale než na ni dojde, bude si svou šanci muset vybojovat. Sám Dana White potvrdil, že ruského Orla nejprve vyzve Tony Ferguson.

McGregorovi tedy nezbývá nic jiného, než přijmout zápas s jiným vysoce postaveným zápasníkem v žebříčku a spolu s tím se opět nadechnout té správné bojové atmosféry, která by ho dostala do výhodné pozice pro jeho vysněný souboj. A co bude pak, až na něj dojde – můžeme opravdu očekávat jiný scénář, než tomu bylo minule?


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Poslouchejte, tenhle zápas má jediný význam, a tím jsou peníze. První bitva jim vynesla ohromný balík a druhá by vydělala ještě více. Tak proč to rovnou neudělat desetkrát? Lidé by za to pokaždé zaplatili,“ pobízel Mike Tyson, který vystoupil v živém vysílání jako host u ruské holdingové společnosti Parimatch.


„Víte, Conor McGregor je propagační génius. Prodat zápasy jako on neumí nikdo. Vždy si vymyslí nějaký nový tahák, který bude budit pozornost, ale jsem si jistý, že Khabiba nikdy neporazí. Kdyby se to uskutečnilo desetkrát, lidé by si nenechali ujít ani jeden zápas, ale ten by měl pokaždé stejný výsledek,“ nepochyboval Tyson.

„Pro Khabiba jsou tohle snadné peníze, protože by zápasil s někým, koho ví, jak porazit. Je to pro něj méně riskantní, než aby bojoval s někým, kdo má schopnosti ho udolat. A navíc by si vždy přišel na mnohem větší balík peněz,“ dodával Mike Tyson, který během rozhovoru zároveň neskrýval to, že Conora uznává a naposledy se s ním bavil na jaře v Irsku. V jeho bojové schopnosti proti ruskému Orlovi však nevěří.


Další články