Sleduj nás

Mike Tyson: Cítím se, jako by mi bylo zase dvacet!

Mike Tyson: Cítím se, jako by mi bylo zase dvacet!

„Nejděsivější muž planety“ v sobě dokázal opět probudit ten oheň, který jej doprovázel během jeho mladých let.

Již je to několik týdnů, co se Mike Tyson vrátil zpět do tréninku. Zpočátku to pro něj byla muka, ale s každým dalším tréninkem se v něm začal probouzet ten pověstný hlad a touha po úspěchu. On sám to mimo jiné přiznal ve svém posledním živém vysílání na sociálních sítích.

„Cítím se nezastavitelně!“ hlásil s patřičnou dávkou elánu. „Připadám si, jako by mi bylo zase dvacet let! Bohové války znovu zažehli mé ego a přejí si, abych se opět vrátil do boje.“


Když Mike natahoval svou pravačku, tak jsem se málem pos*al, přiznává jeho lapař

Součástí Tysonova hvězdného comebacku ovšem není touha po osobním zisku. Jak sám hned z úvodu řekl, snaží se pomoct.


„Představte si, že bych se vrátil a znovu boxoval, kolika lidem bych tím mohl pomoct,“ svěřoval se Iron Mike se svou osobní motivací, kterou podle předchozího prohlášení cílí hlavně na bezdomovce a drogově závislé jedince, jakým býval i on sám.

Tysonův úvodní soupeř se zatím vyjednává a nabídky létají na stůl jedna za druhou jako šílené. Možná je na veškeré spekulace zatím brzo, ovšem pravdou je, že je nelze úplně ignorovat. Například takový Evander Holyfield rovněž oznámil návrat do ringu, jímž chce pomoct nejen charitě, ale také začínajícím bojovníkům, kteří jsou v této době izolováni od veškerého bojového dění a potřebují tak inspiraci. Uvidíme tedy, co se z toho nakonec vyklube, vyhlídky jsou dosti nadějné.

Evander Holyfield hlásí návrat do ringu! Střetne se s Mikem Tysonem?Další články