Sleduj nás

Michaela Dostálová: Ideální scénář? Uškrtit soupeřku v prvním kole, abychom obě zůstaly krásné

Michaela Dostálová: Ideální scénář? Uškrtit soupeřku v prvním kole, abychom obě zůstaly krásnéFOTO: Se svolením Michaela Dostálová

Organizace Clash of the Stars má za sebou velice úspěšný první rok své existence.

Málokdo čekal, že se souboje celebrit ze sociálních sítí stanou takovým hitem. Nyní je na programu čtvrtý turnaj, který má opět posunout hranice bizáru o kousek dál.

Vše se odehraje v již velmi prestižním prostoru O2 Universum. Jedním z hlavních hitů bude bezpochyby souboj Davida s Goliášem v ženském provedení. Drobnou ale velice nebezpečnou specialistku na BJJ se pokusí hrubou silou převálcovat kulturistka Aneta Adamusová.


První jmenovaná nám odpověděla na několik otázek ohledně blížícího se zápasu a také, proč má účet na Only Fans.

Ahoj, předem díky za tvůj čas. První otázka nemůže být jiná. Takže… Co tvé zdraví?


Ahoj Ondro, bohužel, musím říct, že zdraví nic moc. Nastaly nějaké problémy (až po domluvení zápasu), ale já věřím, že to bude všechno v pohodě a všechno dobře dopadne.

Proč budeš zápasit zrovna pod Clash of the Stars?

Protože na zápasech v OKTAGONu, které mi nabízel Ondřej, po mé výhře v Šamorýně, jsme se nedomluvili… A já ani neměla nějak důvod a touhu se tam prát. Pak přišel Clash, což je neskutečný bizár. A protože jsem Miss Problém, ráda si dělám věci po svém a jinak. Takže mě napadlo, že by to mohla být zábava.

Tvoje soupeřka bude mít minimálně o třicet kilogramů více, vidíš v tom problém? Ty jsi ale určitě na tréninku s muži zvyklá na velkou váhovou nevýhodu.


Když jsem začala trénovat BJJ, byl to můj trenér, se kterým jsem toho natrénovala za ty roky nejvíce. Byl těžší o 50 kg. Postupně ale zhubnul a teď váží naprosto stejně jako moje soupeřka, takže jsem vlastně zvyklá.

Ideální scénář zápasu z tvého pohledu?

V prvním kole uškrtit nebo upáčit soupeřku tak, abychom po zápase byly obě stejně krásné jako před zápasem, abychom se nezranily a mohly spolu po eventu na dort a drink.

Líbí se ti koncept Clash of the Stars, kdy proti sobě občas stojí naprostí amatéři nebo probíhají souboje dva na jednoho?

Dnešní doba je crazy a pokud chceš žít a nejen přežívat, je potřeba se přizpůsobit. Proto se na to nedívám jako na něco, co by mělo nějakou extra sportovní hodnotu, ale beru to jako zábavu. Pokud to lidi chtějí vidět, jsou ochotni za to zaplatit, tak je to pro všechny zúčastněné win-win. Je to v pořádku. Nikdo přece nikoho nenutí se na to dívat. Clash je tady proto, že je po tomto druhu zábavy poptávka. Tudíž to beru jako super bussines.

FOTO: Michaela DostálováFOTO: Michaela Dostálová

Těšíš se na tiskovku? Očekáváš od soupeřky snahu dostat se ti do hlavy?

Ale jo, těším se. Trošku mne štve, že přijdu o trénink, který vedu, protože máme super partu a já se na ně vždycky těším, ale co se dá dělat. Nemyslím si, že by soupeřka měla touhu dělat nějakou neplechu a něco tam hrotit. Myslím, že ani není důvod.

Máš za sebou extrémně úspěšnou kariéru v BJJ, plánuješ i návrat na tatami?

Na tatami jsem relativně často, ale že bych měla nějaké závodní ambice, tak to se říct nedá. Ono ty turnaje stojí dost peněz (obzvlášť ty v zahraničí) a nic z toho není. To, co z toho je, jsem zažila už víc než stokrát, takže mě teď naplňují spíš úspěchy mých studentů než moje závodění. Navíc jsem už stará a prát se v kategorii babiček není žádná šleha.

V posledních letech se hodně ukazuješ na platformě OnlyFans, baví tě provokovat, nebo jde čistě o výdělek?

Jasný, vždycky mne bavilo dělat věci jinak, po svém. Provokovat a bavit se, nehledě na to, co si o tom myslí lidi, co mají třeba dost nudný život. OnlyFans jsem si založila víceméně ze srandy, ale chytlo se to, mělo to dost úspěch a mne to baví. Když k tomu přidáš ještě to, že to vydělává, tak je to přece bomba.

Chceš na závěr něco vzkázat našim čtenářům?

Přeju jim všem hezký den a to, ať se daří. Ať jsou happy, ať můžou dělat, co chtějí, co je naplňuje a baví a hlavně, ať jsou zdraví.
 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články