Sleduj nás

Michael Chandler: Radím vám, abyste se dívali na UFC 303, tohle bude McGregorův poslední zápas kariéry

Michael Chandler: Radím vám, abyste se dívali na UFC 303, tohle bude McGregorův poslední zápas kariéryFoto: UFC

Po více než roční pauze se Michael Chandler konečně dočkal. Zápas s Conorem McGregorem je oficiální, a proto si ho hodlá naplno užít.

Chandler měl nervy ze železa, když ho více než rok pořád někdo oblboval. Conorův slibovaný návrat se protáhl z řádů týdnů na měsíce, a nakonec vlastně i roky, takže i Mike kvůli tomu přišel o značnou část své kariéry. Splátka za toto čekání ovšem bude hodně tvrdá a bolestivá.

„Řekl jsem to už několikrát a řeknu to znova. Každý se na tento zápas musí dívat, protože určitě dojde k jednomu z následujících dvou scénářů. Buďto mě Conor srazí, jak všude slibuje, a bude z toho ten největší comeback v celých dějinách bojových sportů, anebo, což je mnohem více pravděpodobné, vyhraju já a docílím toho takovým způsobem, že Conor už nikdy do klece znova nevkročí,“ popsal Chandler portálu MMA Fighting.


„Neříkám to se zlou vůlí, ale určitě netrénuju celou dobu jen tak pro nic za nic. Skutečně je mým úmyslem tam přijít a předvést takový výkon, který mě posune v žebříčku směrem k titulu a Conora naopak pošle do důchodu,“ pravil.

„Nemohu prohrát proti člověku, který poslední tři roky vysedával mimo hru. Nemohu prohrát proti člověku, kterého už mnozí odepsali. A nemohu prohrát proti člověku, který již opustil tento sport, chrápe si v hedvábí a cestuje po světě na své Lamborghini jachtě. Ten tlak je více na mně, abych uspěl. Rozhodně neponechám nic náhodě!“ slíbil Chandler.


K duelu mezi oběma borci dojde 29. června na turnaji UFC 303 v Las Vegas. Při oficiálním oznámení bylo uvedeno, že se střetnou v hmotnostní kategorii do 77 kilogramů, což nás odkazuje na velterovou váhu. Chandler nicméně mezitím stihl naznačit, že ještě může jít o catchweight anebo dokonce o uvedení zcela nové hmotnostní divize, s níž by přišla jedna z největších revolucí ve sportu… A tudíž ještě uvidíme.


Další články