Sleduj nás

Michael Chandler předvídá, jak zamete s Conorem McGregorem

Michael Chandler předvídá, jak zamete s Conorem McGregoremFOTO: UFC

Michael Chandler si hodně věří a předvídá, že Conora ukončí ještě dříve jak Dustin Poirier.

Už je tomu tak. Conor McGregor se vrací coby jako trenér nové série The Ultimate Fightera, jemuž bude oponenta dělat Michael Chandler. Tato dvojice se bude přetahovat, kdo lépe připraví své svěřence do boje, a pak ve slavném finále nastoupí sami proti sobě.

I když se zde bavíme o termínu, který nás spojuje až s létem, návrat Notoriouse je vždy velkou věcí, že se na ni všichni těší… Tyto nedočkavce se však snaží Chandler hezky uklidnit a varuje je, že se po zápase s ním Conor patrně vrátí zase zpátky do důchodu.


„Tak je to konečně oficiálně a musím říct, že se opravdu těším. Conor je můj vysněný soupeř opravdu hodně dlouhou dobu, jelikož jsem věděl, že právě my dva spolu můžeme předvést ten divácky nejatraktivnější zápas,“ začal Chandler svůj rozhovor pro ESPN MMA ještě poměrně zlehka.

Své emoce však stupňoval. „Tohle je ta nejvrcholnější úroveň MMA a já se nemohu dočkat, až Conorovi ukážu, že se nacházím nad ním. Podle mě to bude ještě rychlejší a jednoznačnější jak jeho odveta s Dustinem Poirierem. Vyhraju na KO, tady není o čem. A přijde to buďto v závěru prvního kola, anebo na začátku toho druhého,“ predikoval.


Vyjde bývalému šampionovi lehké váhy Bellatoru tato predikce? Už teď můžeme říct, že Chandler vstoupí do boje s McGregorem jako papírový outsider, který ovšem umí překvapit.

V UFC knokautoval Tonyho Fergusona či Dana Hookera a málem porazil i Charlese Oliveiru, který vstal z mrtvých a zápas proti němu záhadně otočil. V ostře sledovaných bitvách pak podlehl ještě Justinovi Gaethjemu a Dustinovi Poirierovi, oba dva borce ale slušně trefil.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články