Sleduj nás

Michael Bisping při ohledu na UFC 229: Conor byl omráčený a vyčerpaný, Khabibovi se nakonec vzdal

Michael Bisping při ohledu na UFC 229: Conor byl omráčený a vyčerpaný, Khabibovi se nakonec vzdal

Bývalý šampion ve střední váze byl členem komentátorského týmu, který rozebíral souboj Conora McGregora s Khabibem Nurmagomedovem. Podle jeho slov se irský borec vyčerpal a neměl síly pokračovat, proto raději přijal porážku uškrcením, než aby se později nechal knokautovat.

Pokud si něco většina zápasníků nepřeje, pak je to poražení knokautem. Submise vám zajistí dřívější návrat na scénu (i když z lékařského hlediska byl Conor klasicky na měsíc suspendovaný), takže budete moct v kratším sledu událostí napravit svou chybu. A to by „Notorious“ opravdu rád napravil.

Michael Bisping při ohledu na UFC 229


„Podívejte se na to, co předcházelo tomu, než se Conor vzdal. Byl totálně vyčerpaný, zničený a omámený. To škrcení ani nebylo perfektní, protože šlo přes jeho bradu, ale v tomto případě na tom už asi ani nezáleželo,“ uvádí Michael Bisping. 

„Jakmile jdete do čtvrtého kola, jste unavený, pak určité věci už ani perfektní být nemusí,“ pokračuje bývalý hrdina ze střední váhy ve svém hodnocení McGregorovy porážku.


Souboj Conora McGregora s Khabibem Nurmagomedovem

„Nemůžeme zapomenout na to, že ve druhém kole mělo být po všem. Kdyby vše šlo podle pravidel, rozhodčí by zápas ukončil za Conorovo neustálé porušování pravidel (zejména za nepovolené koleno do hlavy, když Khabib svému soupeři lámal ruku),“ vysvětluje. 

„Nicméně to druhé kolo nedopadlo i tak pro Conora dobře. Schytal tam několik nebezpečných ran, takže jak říkám, když pak ve čtvrtém kole přišlo škrcení, jeho technika ani nemusela být nějak perfektní,“ doplňuje. 


McGregor se do klece vrátil po téměř dvouleté pauze, přičemž mezitím na něj jenom čekal jeho všeobecně známý duel s Mayweatherem v boxerském ringu. Ve své kariéře má pod vizitkou MMA 4 porážky a všechny přišly v podobě submisí.


Další články