Sleduj nás

Merab Dvalishvili: Sterling byl ukončený předčasně! Všichni v týmu doufáme, že už nás nikdy nebude rozhodovat Goddard

Merab Dvalishvili: Sterling byl ukončený předčasně! Všichni v týmu doufáme, že už nás nikdy nebude rozhodovat GoddardFOTO: UFC

Kritika na výkony sudích, ať ringových nebo těch u bodovacích stolků, je tradiční kolorit každého velkého turnaje.

Většinou se dá o podobných argumentech alespoň diskutovat. Tentokrát je ale podle naší redakce vlna hejtu absolutně neopodstatněná a zakládá se jen na týmové příslušnosti.

Přátelství bývalého šampiona Sterlinga s jeho tréninkovým parťákem Dvalishvilim je všeobecně známá věc. Aljamain se i z tohoto důvodu rozhodl opustit bantamovou divizi a udělat svému kamarádovi místo na výsluní.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Merab se zase nikdy nesnažil vylézt na vrchol po zádech svého přítele a všechno se jasně projevilo v komentáři, kterým Dvalishvili zhodnotil překvapivý výsledek hlavního zápasu.

„Rozhodčí to zase ukončil hrozně brzy! Doufám, že Marc Goddard nikdy nebude řídit zápas nikoho z mého týmu a ani můj. Jsme bojovníci, takže bojujeme až do konce,“ rozčílil se Merab. To, že byl zápas již naprosto rozhodnutý, zřejmě gruzínského bijce příliš netrápí.


V záplavě gratulací se však našlo několik dalších borců, kteří by Sterlinga nechali ještě trochu zbít. V některých případech se asi jedná o čistou antipatii, ale najdou se i hlasy, které brzké ukončení zápasu myslí vážně.

„Nevím, jestli už to bylo na ukončení zápasu. Co si o tom myslíte?“ optal se do pléna UFC veterán Jimi Manuwa. Většina dalších komentujících osobností ale stála za novým šampionem a podivovala se, s jakou lehkostí dokázal nebezpečného Sterlinga vyřídit.

„Šílené, jak snadně to vypadalo. Prostě jen zmáčknul vypínač a bylo po všem. I když jsem Sterlingův velký fanoušek, tak v tomhle zápase vůbec nenašel svoje načasování,“ popsal zápas Damien Brown. Podobný názor měl i bývalý šampion polotěžké váhy Jamahal Hill, který ocenil Seanovu trpělivost, se kterou si na rozhodující úder počíhal.


„Velká gratulace Seanovi. Dokázal zůstat trpělivý a počkal si na svůj úder!“

Zdroj: Twitter Merab Dvahishvili, UFC


Další články