Sleduj nás

Merab Dvalishvili odpovídá na bojovou výzvu od Coryho Sandhagena

Merab Dvalishvili odpovídá na bojovou výzvu od Coryho SandhagenaFoto: UFC

Co Cory Sandhagen ovládl UFC turnaj v Texasu, na nic nečekal a okamžitě vyzval rozjetého Meraba Dvalishviliho. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

„Rád bych šel hned o titul, ale co bych to byl za člověka, kdybych si řekl o boj o pás, když je přede mnou v žebříčku takové zvíře, jako je Merab Dvalishvili. Proto musím nejprve vyzvat jeho a dokázat, že si tu šanci zabojovat o pás zasloužím!“ zněla slova Coryho Sandhagena, který nyní nad nedělním ránem přemohl ekvádorského bijce Marlona Veru.

Tato pokorná slova úspěšně dorazila ke svému adresátovi, který na ně s podobně notnou dávkou respektu odpověděl. Ve vzduchu je cítit nový zápas.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Doslechl jsem se o té Coryho výzvě a musím říct, že mě to láká. Nikdy jsem z žádné výzvy necouvnul a nehodlám s tím ani začínat. Pokud se to UFC tedy líbí, ať mi pošle kontrakt. Budu připravený klidně hned,“ reagoval Dvalishvili prostřednictvím serveru MMA Junkie.

Máme zde tedy nějaký verbální souhlas, na kterém se dá stavět a ze kterého může něco vzniknout. Merab si zaslouží uznání, že do toho chce jít, protože má na kontě devět výher v řadě a je právoplatnou jedničkou žebříčku bantamové váhy (hned po šampionovi samozřejmě).


Pokud by daný souboj klapl, osamocen na špičce by zůstal už jenom Sean O’Malley, který si vzal do hlavy, že jeho příští zápas musí být o titul. Protože však na šampiona Aljamaina Sterlinga čeká 6. května obhajoba proti Henrymu Cejudovi, bude nejspíše i O’Malley vedením UFC donucen na nějaký fight kývnout.


Další články