Sleduj nás

Měla v posteli Vémolu, ale pak si ho zablokovala: Je to nenapravitelný proutník! Teď její křivky obdivuje sám Dan Bilzerian

Měla v posteli Vémolu, ale pak si ho zablokovala: Je to nenapravitelný proutník! Teď její křivky obdivuje sám Dan Bilzerian Foto: Profimedia

Denise Ayverdi je půvabná modelka, která pózovala pro časopis Playboy. S Karlosem Vémolou měla udržovat vztah celé tři roky.

Jejich příběh zná pomalu každý, kdo se trochu orientuje v českém showbyznysu. Ayverdi se svým napěchovaným dekoltem zaujala pozornost slavného Terminátora, který tehdy ukazoval, že je alfa samcem nejen v kleci, ale i mimo ni. Mezi lety 2016-2020 se k němu hlásila celá řada žen, jež se nazývaly jeho milenkami. Denise měla být jednou z nich.

„Karlos byl mým přítelem celé tři roky a v ten poslední se s ním vídala i Lela, myšleno spala. Pak jsme se s Karlosem rozešli, ale zůstali jsme přátelé. Opakovaně mě někam zval, i když už měl Lelu, která mě neustále atakovala a urážela,“ napsala loni v dubnu Ayverdi na svůj Instagram, než později sama pochopila, že bude lepší, když ty vazby s Terminátorem zpřetrhá.


„Bylo toho na mě už moc, a tak jsem si Karlose zablokovala a teď mám klid. Nepřeju mu samozřejmě nic zlého, ale už kvůli němu nechci mít žádné potíže,“ sdělila Ayverdi po odstupu času Expresu, kde Terminátora označila za nenapravitelného proutníka.

Pozvánka od Dana Bilzeriana

Kapitola s Karlosem Vémolou tedy byla definitivně uzavřena, ale co nevidět by mohla otevřít zcela novou. Jak totiž Denise odhalila, na Instagramu si jí všiml patrně nejznámější světový milovník žen a velký pracháč Dan Bilzerian. Ten ji okamžitě pozval k sobě domů.


„Zrovna jsem dělala snímky pro pobočku jeho firmy Ignite, a když jsem ho označila v příspěvku, tak si toho všiml a začal mi psát. Chválil mé fotky a já se ho ptala, kdy přiletí do Prahy. On odpověděl, že až příští léto, a tak mě začal lákat za ním do Ameriky,“ prozradila půvabná modelka.

„Možná bych za ním jela, proč ne, člověk by měl zkusit všechno. Jenom si ještě dálkově dodělávám vysokou školu a akorát mi zbývají poslední dva semestry,“ naznačila, že zatím váhá, což může být zapříčiněno i tím, že jí Bilzerian prý připomíná Vémolu. „Je to taková Kájova kopie. Vypadá dobře, ale očividně bude hodně na ženský. Jezdí za ním modelky ze všech světových koutů,“ všimla si.

Zdroj: Instagram Denise Ayverdi, expres.czDalší články