Sleduj nás

McGregor zná jméno svého příštího soupeře, říká šéf UFC. Čekat na něj ale asi nevydrží

McGregor zná jméno svého příštího soupeře, říká šéf UFC. Čekat na něj ale asi nevydrží

Prezident UFC Dana White pro kanál TMZ Sports potvrdil, že Conor McGregor moc dobře zná jméno svého příštího soupeře. Pouze se obává, že na něj nevydrží čekat, a tak do té doby nejspíše přijme ještě aspoň jeden zápas.

„Conor je dalším v pořadí o titul, to víme všichni, ale nedokážu předpovědět, jestli vydrží čekat na vítěze zápasu Khabib vs. Ferguson tak dlouho,“ uvedl White, jehož odpověď nebyla už ani nijak překvapivá.

Horší by z hlediska plánů šéfa UFC bylo, pokud by vyhrál Khabib, to by pak McGregor na svůj další zápas musel čekat možná až do Vánoc. A to se ještě neví, zdali by šampion lehké váhy na duel s irským bouřlivákem přistoupil. Doposud to tak vůbec nevypadá.


„Uvidíme, co se stane,“ vracela se ke slovu hlava organizace. „Nejsem si jistý, jestli chce Conor na Khabiba čekat. Nejspíš to tak dlouho nevydrží.“


A právě zde by se nám nabízel ideální scénář eliminačního souboje s vrchním vyzyvatelem Justinem Gaethjem (21-2). Přesně po této bitvě fanoušci volají a pakliže by ji slavný Notorious vyhrál, pak by o jeho titulových nárocích nikdo nemohl nic říct. Existuje ovšem ještě šance, že by McGregor mohl uzavřít trilogii s Diazem.

„Co se týká soupeřů, s Conorem nikdy nebyl problém, on si žádné nevybírá,“ bránil White největší MMA hvězdu současnosti. „Viděli jste chlápky, kteří ze zápasu s ním dvakrát nebo třikrát odstoupili a Conor se jen vrátil do gymu a řekl: ‚Ok, tak mi pak dejte vědět, s kým budu bojovat příště.‘“


Další články