Sleduj nás

McGregor: Stále jsem nejlepším zápasníkem celé historie UFC. Chystá se letní návrat?

McGregor: Stále jsem nejlepším zápasníkem celé historie UFC. Chystá se letní návrat?

Conor McGregor (22-4) promluvil o své MMA budoucnosti. Navzdory několika pauzám, které během kariéry měl, stále věří, že je tím nejlepším fighterem, jaký se kdy v UFC objevil.

„Jsem extrémně soustředěný na svůj cíl. Miluju MMA, miluju tenhle sport a chci vyhrávat zápasy. Podobně jako jsem to předvedl proti Cowboyovi, tak bych chtěl pokračovat. Řeknu vám jednu věc, rok 2020 bude pro mě opravdu velký. Lidé ještě uvidí, že jsem stále nejlepším zápasníkem celé historie UFC,“ pronesl McGregor v exkluzivním rozhovoru pro maxim.com.


Irský Notorious se naposledy objevil v nitru oktagonu 19. ledna, když po bleskovém startu zničil veterána Donalda „Cowboye“ Cerroneho. Tato výhra mu podle Dany Whitea zajistila titulovou příležitost, které by se za normálních okolností dočkal až na konci roku. Vydrží McGregor čekat tak dlouho?

„Uvidíme, bude záležet na Danu Whiteovi. Dovolte mi vám však připomenout, že jsem ještě nikdy nevystoupil z žádného zápasu, před který mě UFC postavilo. Nikdy! To platí dodnes,“ řekl Conor odhodlaně. „Očekávejte, že mě v budoucnu uvidíte bojovat častěji, jsem hladový jako ještě nikdy. Slovo důchod pro mě nepřipadá v úvahu,“ potěšil své fanoušky.


I navzdory slibu šéfa UFC sám slavný Notorious tuší, že mu Khabib na odvetu nekývne, dokud neeliminuje ostatní titulové kandidáty v divizi. Jedním takovým je například Justin Gaethje (21-2). O něm už ale promluvil Conorův trenér Owen Roddy.

„Myslím si, že 11. července bychom mohli opět oživit UFC a vrátit vše do starých kolejí,“ prohlásil Roddy na téma pandemie koronaviru, kvůli níž se globálně ruší všechny sportovní akce po celém světě.


„Soupeřem může být kdokoliv, možná to bude Gaethje. Hodně se o něm mluví, navíc je to skvělý zápasník. Moc rád bych ho viděl proti Conorovi. Takže potenciálně to může být on, ale jak už jsme řekli, jsme připraveni se utkat s kýmkoliv,“ doplnil muž, který je lépe znám pod svou přezdívkou, a sice „McGregorova levá ruka“.


Další články