Sleduj nás

McGregor se v době léčby baví hazardem. Na fotbalové EURO vsadil milion a půl na kurz 15! Svůj tiket zveřejnil

McGregor se v době léčby baví hazardem. Na fotbalové EURO vsadil milion a půl na kurz 15! Svůj tiket zveřejnilFOTO: UFC

Hravá povaha „Nechvalně známého“ je již dávno veřejným tajemstvím. Po tom, co léta kupoval tipy i od různých pofidérních stránek, se nyní rozhodl zkusit štěstí sólo a s vervou se pustil do evropského šampionátu ve fotbale.

Již příští sobotu se měl Conor McGregor ukázat po dlouhé zdravotní pauze v kleci. Hlavní zápas turnaje UFC 303 se ovšem bude muset obejít bez jeho účasti. Ira vyřadilo blíže nespecifikované zranění a začíná se spekulovat, že na jeho bitvu s Michaelem Chandlerem nikdy nedojde. Názor očividně začíná měnit i šéf organizace Dana White, který za McGregorem dlouho stál.

„Conorovi bude v létě šestatřicet a má opravdu velkou hromadu peněz. Možná ještě bude někdy bojovat, ale je taky možné, že už ne. U bojovníka na téhle úrovni to lze jen těžko předpovídat. Nikdy nevíte, jestli bude mít chuť se ještě vracet,“ zapochyboval White v rozhovoru, který poskytl The Jim Rome Show.

Chmurné vize, které se vkrádají do hlavy velkého bosse jdou ovšem absolutně mimo tu Conorovu. „Nechvalně Známý“ svůj comeback nezpochybňuje a uzdravování si zpříjemňuje drobným hazardem. Na mušku si vzal fotbalové Euro, kde sice nestartuje jeho Irsko, ale za Portugalce kope kamarád Cristiano Ronaldo. McGregor se s rodákem z Madeiry zná z bujarých večírků a několikrát ho hostil na své jachtě.

Cristiano se podle predikce Conora stane králem kanonýrů celého turnaje. Na minulém šampionátu se tak opravdu stalo, protože Ronaldo nasázel soupeřům pět branek, tedy stejně jako náš Patrik Schick. McGregor věří portugalské hvězdě i tentokrát a na svůj úsudek si vsadil padesát tisíc liber, tedy téměř milion a půl korun! Kurz na Ronaldův primát mezi střelci je okolo patnácti, takže výhru si jistě každý snadno spočítá.


Po úvodním zápase, ve kterém se Portugalsko střetlo s výběrem České republiky, se šance na výhru trochu vzdálila. Ronaldo sice slavil výhru, ale sám gólově mlčel. Tým okolo jednoho z nejlepších hráčů v historii se ovšem na turnaji dostane daleko. Ronaldo tak bude mít ještě dost šancí na to, aby Conorovi vydělal pořádný balík.Další články