Sleduj nás

McGregor: S Mayweatherem jsem vyhrál úvodní kola a v těch posledních ho přeboxoval. Odveta bude moje!

McGregor: S Mayweatherem jsem vyhrál úvodní kola a v těch posledních ho přeboxoval. Odveta bude moje!

Conor McGregor oživil staré vzpomínky na bitvu s Floydem Mayweatherem a je připraven si to celé zopakovat. Tentokrát prý bude mít i vítězný plán, který doručí vůbec první porážku na jinak bezchybné skóre dnes již třiačtyřicetileté legendy.

Irský Notorious si je tak moc jistý svou výhrou, že by se na ni nebál vsadit ani svůj vlastní život. Mnozí si mohli myslet, že to je řečeno s nadsázkou, ale tuto možnost smetla hned další žhavá a neméně sebejistá výpověď: „Díval jsem se na ten zápas zpětně a úvodní kola jsem vyhrál. A i když mi v posledních fázích už odešly nohy, stále jsem Floyda přeboxoval.“

V minulosti Conor navíc hlásil, že jak Mayweathera v úvodních kolech zaskočil, tak ho tím donutil změnit bojový styl. A teprve pak se začala karta obracet. Tomuto tvrzení se však Floyd jenom vysmál a pravil: „McGregora bych porazil i ve svůj nejhorší den. Na zápas s ním jsem se ani nepřipravoval, byly to všechno jenom lehké tréninky, nepořádal jsem ani žádný přípravný kemp!“


Conor McGregor oživil staré vzpomínky

Zdali se doopravdy dočkáme odvety, to je těžké předpovědět. Mayweather ovšem naznačil, že ačkoliv již pověsil rukavice na hřebík, tak je ochotný boxovat jen tak pro peníze nebo pro zábavu. A McGregor údajně patří do obou těchto skupin.


Conor však svého amerického kolegu varuje. „Podruhé budu připraven! Své současné znalosti doplním o nového trenéra a pak tuhle hádanku rozlousknu. Vždyť můj výkon z prvního zápasu chválila spousta renomovaných boxerských jmen, za jejichž uznání jsem velmi vděčný. Nejvíce za to od Mikea Tysona,“ dodal vzpurný Ir. 


Další články