Sleduj nás

McGregor odmítl nabídku zápasu s Gaethjem! Bojí se ho, říká manažer

McGregor odmítl nabídku zápasu s Gaethjem! Bojí se ho, říká manažer

Podíváme-li se na aktuální žebříček divize lehké váhy, pak by bylo velice složité vytvořit zápasovou dvojici, která by nebudila zájem. Jednu takovou mohl tvořit i Conor McGregor s Justinem Gaethjem, jenže abyste takovýto souboj dali dohromady, musely by souhlasit obě strany. V tomto případě však jedna strana nesouhlasila.

„Celou dobu vyhlížíš zápas, jehož výhra by tě dostala ke Khabibovi, ale když se jeden takový objeví, tak odmítáš?“ ptal se Ali Abdelaziz, manažer Justina Gaethjeho, který na konci března nekompromisním způsobem knokautoval Edsona Barbozu. „Možná si ale ještě lížeš rány z toho, jak tě přejel Khabib, a proto se bojíš, že by tě Justin potopil ještě více,“ neodpustil si mírné rýpnutí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Je těžké si o tomto návrhu něco myslet. Conor McGregor na vlastní pěst stále poměrně nedávno ukončil aktivní MMA kariéru, a i když se o jeho návratu velmi nahlas mluví (Dana White je naprosto přesvědčený, že Notorious bude opět v UFC bojovat - a to už toto léto), tak zatím nebylo vydáno žádné oficiální prohlášení, že by tomu skutečně tak být mělo.

„Jestli si Conor myslí, že si se svými penězi může koupit respekt, pak se silně plete,“ dostával se ke slovu Justin „The Highlight“ Gaethje, který jako většina MMA bojovníků reagoval na McGregorovu slovní válku (nejen s Khabibem) na twitteru. Jak je nám všem dobře známo, Conor má ve zvyku dostávat se lidem pod kůži. Teď se však rozjel o něco více než obvykle.


„Jestli jsi vážně v důchodu, tak dobře, chápu to, ale dej to nahlas všem vědět, aby tě vyřadili z žebříčku. Pokud ale v důchodu nejsi, tak jsi jenom srab, co si vybírá soupeře, protože jinak tomu nerozumím. Jsem si jistý, že by vítěz našeho duelu dostal příští šanci bojovat o titul. A já chci bojovat o titul,“ reagoval chladnokrevný americký válečník, jenž má na svém kontě 20 výher a dvě porážky.


Další články