Sleduj nás

McGregor může porazit Usmana, domnívá se jeho trenér. Tohle je prý důvod

McGregor může porazit Usmana, domnívá se jeho trenér. Tohle je prý důvod

Ještě než vyhlásil přesun do dalšího MMA důchodu, tak si dal Conor předsevzetí, že kromě divize lehké váhy ovládne i váhu velterovou, kde je momentálně šampionem Kamaru Usman. K tomuto boji však nikdy nedošlo a zřejmě asi ani nedojde.

Po mírném odstupu času se ke slovu dostal Conorův trenér John Kavanagh, jenž se na tento potenciální titulový zápas zaměřil trochu podrobněji.

„Tenhle souboj je velmi zajímavý. Usman je o něco mohutnější, ale abych byl naprosto upřímný, tak super motivovaný Conor je schopný porazit kohokoliv, kdo se pohybuje okolo jeho váhové kategorie,“ uvedl Kavanagh během chatu na sociálních sítích s fanoušky.


„Conor má KO sílu. Kohokoliv ve své váhové divizi může knokautovat. A kdyby to bral opravdu vážně a podstoupil poctivý tréninkový kemp, tak si myslím, že by Usmana porazil,“ domnívá se třiačtyřicetiletý irský trenér.

Než Notorious pověsil rukavice na hřebík, hodně se chlubil svou formou. Sám John Kavanagh tehdy žasl: „Myslel jsem si, že to už nikdy nebudu moct říct, ale on mě přesvědčil o opaku. Conor je v nejlepší formě, v jaké jsem ho kdy viděl.“ A o to více je pro nás škoda, že jsme ji naživo znovu nemohli vidět. Další články