Sleduj nás

McGregor měl opravdu snadného soupeře, domnívá se Nate Diaz. Kdy se vrátí do klece?

McGregor měl opravdu snadného soupeře, domnívá se Nate Diaz. Kdy se vrátí do klece?

Nate Diaz je jedním z těch lidí, kteří nebyli vůbec ohromeni jasnou a velmi rychlou výhrou Conora McGregora, jenž při svém návratu doslova zdemoloval legendárního Cowboye.

Slavný kalifornský gangster se během uplynulého víkendu účastnil turnaje Bellatoru 238, kde byl osobně podpořit svého týmového kolegu Chrise Avilu. Když si jej tam tamní media vyhlédla, tak ho rovnou v krátkosti vyzpovídala.

Mladší z bratrů Diazů byl tázán, co si myslí o vítězném návratu svého dávného soka Conora McGregora. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. „Cowboy není soupeř, kterému by záleželo na tom, zdali vyhraje, nebo prohraje. Conor to měl od začátku všechno opravdu jednoduché,“ reagoval před obrazovkami stanice ESPN.


Donald Cerrone je rekordmanem UFC, za svůj výkon na posledním číslovaném turnaji si však vysloužil spoustu kritiky. Za vše mohou jeho všeobecně špatné rozjezdy, kterých se irský Notorious rozhodl využít. Cowboy po čtyřiceti sekundách zamířil rovnou do nemocnice, kde mu rentgenové snímky odhalily dvě zlomeniny. Conor se pro změnu vydal slavit, ale ne na dlouho, brzy se prý hodlá vrátit zpátky.


„Budu sledovat, co se v příštích měsících stane,“ odpovídal Diaz na dotaz, jaké jsou jeho plány. Spekulovalo se totiž, že by si mohl střihnout odvetu s Masvidalem, který mu ji osobně nabídl, ačkoliv nyní se mu otevřely dveře k větším zápasům (Conor, Usman). „Až nastane ten správný čas, tak se vrátím,“ dodával čtyřiatřicetiletý borec a zanechal tak všechny své fanoušky v očekávání.


Další články