Sleduj nás

McGregor: Cowboy je snadný soupeř. Porazím ho v jakékoliv váze, i kdybych měl třeba chřipku

McGregor: Cowboy je snadný soupeř. Porazím ho v jakékoliv váze, i kdybych měl třeba chřipku
Conor McGregor (21-4-0) se už nemůže dočkat, až na UFC 246, které se koná příští víkend, předvede svou pověstnou show. Výhra je prý již předem zaručená.

Slavný irský zápasník se představí opět ve velterové váze (do 77,1 kg), kde se utká s uznávaným veteránem Donaldem „Cowboyem“ Cerronem (36-13-0). Ten poslední zápasy odmlátil ve váze lehké (do 70,3 kg), kde ovšem v předchozích dvou případech shodně prohrál na TKO. Conor toho tedy využil a nabídl Cowboyovi, aby kašlali na shazování a utkali se raději ve veltru. Těžit z toho budou oba dva.

„Cowboye porazím v jakékoliv váze, i kdybych měl třeba chřipku, jenom v té lehké bych ho dal ještě snadněji, protože se mi zdá, že do ní nepatří, nelíbí se mi tam,“ svěřoval se před obrazovkami stanice ESPN irský navrátilec, pro něhož je tento stav ideální. Nemusí se totiž před zápasem zabývat myšlenkami ohledně shazování váhy, všechen čas tak může dát do precizní přípravy. „Chci se jen soustředit na svůj trénink a nezabývat se shazováním. Nechci dokola trénovat a shazovat, trénovat a shazovat. Chci se soustředit jen na tréninky a být co nejlépe připraven,“ potvrzoval.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Conor McGregor si dal pro svůj comeback několik velkých cílů. Vedle odvety s Khabibem Nurmagomedovem, který aktuálně drží pás šampiona lehké váhy, si přeje ovládnout také váhu velterovou, kde je pro změnu šampionem Kamaru Usman. Kromě této dvojice ještě vyjádřil tužby ze zisku symbolického titulu tzv. „Největšího grázla planety“, jenž má aktuálně v držení Jorge Masvidal. Do svého seznamu soupeřů pak zařadil i „uplakánka“ Justina Gaethjeho. Ze všeho vůbec nejdříve si však musí poradit právě s Cowboyem Cerronem, teprve pak bude možné podnikat další kroky.

Další články