Sleduj nás

Mayweather s přibývajícím věkem přiznává, že není všemocný: Pokud se vrátím, mohu být poražen

Mayweather s přibývajícím věkem přiznává, že není všemocný: Pokud se vrátím, mohu být poražen

Dlouho se o jeho dalším návratu spekuluje a on sám navíc ani netají své choutky zase jednou nasadit rukavice a vrátit se do ringu. Nicméně jak plyne čas, začínají se i v hlavě jindy neomylného boxera rodit myšlenky, že ani on není bezchybný.

„Všechny zápasy jsou pro zábavu lidí. Kdybych nechtěl, tak už to nedělám, ale protože jsem všude žádaný, je s mým jménem spjata i velká suma,“ přiznává Mayweather, že i peníze jsou jedním z důvodů, proč tuto nebezpečnou hru má tak rád.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Naposledy jsme se s ním mohli vidět v rámci exhibičního zápasu proti Tenshinu Nasukawovi v Japonsku na konci minulého roku. „To bylo opět pro zábavu diváků. Neměl jsem žádný přípravný kemp ani nic jiného. Dělám box celý svůj život, pak víte, co, kdy a jak,“ upřesňoval.


V souvislosti s jeho jménem je nyní často skloňován Khabib Nurmagomedov, ale třeba i Manny Pacquaio. „Jsem stále v důchodu, avšak znáte mě. Bohužel ani já nemládnu takže je šance, že čím častěji budu podobná rozhodnutí činit, tím se mé šance na úspěch budou snižovat,“ odhaloval.

Floyd tím myslel hlavně zápasy s mladými lvy. Kdyby na to přeci jenom došlo (že by byl poražen), tak by to asi nějak přijmul. „Být třeba sražen k zemi nebo rovnou poražen… to je něco, co se ve sportech stává. Je to všechno o zábavě a ta se lidem dostává. Kdybych i já jednou prohrál, tak další den ráno vstanu a obleču si svoje věci jako normálně, život by šel dál…,“ doplňoval Mayweather, jenž podobná přiznání nedává často.


Další články