Sleduj nás

Mawar si střihne MMA premiéru už na turnaji OKTAGON 22

Mawar si střihne MMA premiéru už na turnaji OKTAGON 22

Mawar Růžička, který se loni blýsknul v projektu OKTAGON UDG, kde dokázal vyhrát jednu z pyramid, už zná soupeře pro svou MMA premiéru.

V kleci ho uvidíme už na turnaji OKTAGON 22, který se uskuteční na konci března. S kým poměří síly?

Mawara čeká Polák Dawid Kareta. Ten má na svém kontě tři zápasy, první dva vyhrál a třetí prohrál. Obě výhry měl na submisi, takže by se měl Růžička dávat pozor hlavně na zemi, kterou kvůli přechodu na MMA samozřejmě intenzivně trénuje.

„Očekávaná premiéra KRÁLE UNDERGROUNDU v MMA je konečně tady! V loňském roce předvedl Tadeáš RŮŽIČKA famózní jízdu v Undergroundu, kde poslal k zemi vše, co se mu připletlo do cesty. Teď na reprezentanta Reinders gymu čeká debut pod pravidly MMA. Třiadvacetiletý MAWAR je světovým šampionem K-1 WAKO a je jasné, že v pérové váze OKTAGONU plánuje pořádně zamíchat kartami. Jednoduchý debut to ale nebude,” informoval OKTAGON na svém Instagramu.


Další články

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě

Ostravský turnaj Oktagon 84 přinesl fanouškům hořké zklamání, když drtivá většina domácích bojovníků padla pod náporem zahraničních nájezdníků. Promotér Ondřej Novotný se nyní k černé bilanci vyjádřil a překvapivě vzal velkou část viny na svá bedra. Za masakrem českých nadějí totiž stály neustálé změny na startovní listině a extrémně těžký matchmaking.

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě

Absurdní chování a výmluvy. Škvor hodnotí bojovníky

Elitní postojář a veterán organizace Oktagon MMA Daniel Škvor si nebral servítky. V reakci na nedávné dění na domácí scéně ostře zkritizoval přístup některých zápasníků. Nelíbí se mu hledání výmluv, politikaření ohledně výběru místa zápasu i špatný přístup k celoroční fyzické kondici.

Absurdní chování a výmluvy. Škvor hodnotí bojovníky

Stimulanty nic nezmění. Matěj Peňáz ostře o novém antidopingovém programu

Organizace Oktagon MMA se po vzoru světových gigantů pouští do boje se zakázanými látkami. Zatímco někteří krok vedení kvitují, elitní postojář Matěj Peňáz mírní nadšení. Podle něj testování pouze na stimulanty nepřinese revoluci. Opravdové zemětřesení na scéně podle něj nastane až ve chvíli, kdy se začnou plošně kontrolovat anabolické steroidy a růstové hormony.

Stimulanty nic nezmění. Matěj Peňáz ostře o novém antidopingovém programu