Sleduj nás

Masvidal vyhlíží „easy“ fight s McGregorem: Vytisknu mu znaky dolaru po celém jeho obličeji!

Masvidal vyhlíží „easy“ fight s McGregorem: Vytisknu mu znaky dolaru po celém jeho obličeji!

Když se řekne Conor McGregor, každý z nás si nepochybně vybaví záruku dobrého fightu a také záruku tučné výplaty. Téže cíl nyní vyhlíží i Jorge Masvidal, jenž na UFC 239 zaznamenal nejrychlejší KO v celé historii soutěže.

„Rozhodně mě teď zajímají jenom dvě věci. Buďto titul, nebo Conor McGregor,“ pravil Masvidal v pořadu „The Dan LeBatard Show“, kde naznačnačoval, že by si konečně rád pořádně přivydělal.

„Chci McGregora, protože vím, že by to prodávalo a protože bych si přišel na peníze, které si zasloužím,“ postěžoval si jako už několik zápasníků před ním, jež v UFC nebyli finančně doceněni podle zásluh.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Karta se však nyní obrátila. Masvidal je rekordmanem a navíc má za sebou skalpy dvou zvučných velterů. Na trůnu sedí už jenom Kamaru Usman a toho velmi často sužují různá zranění.  


„Kamaru je věčně marod a divize musí jít dál. Přeju si McGregora, chci mu natrhnout úsměv. Myslím si, že by to pro mě byla snadná výplata. Vytiskl bych mu znaky dolaru po celém jeho obličeji,“ prohlašoval Masvidal.

Je těžké předpovědět, jestli se Conor vůbec vrátí... to nikdo pořádně neví. V každém případě si na něj brousí zuby celá skupinka zápasníků, jeden zajímavější než druhý.

„Abych k vám byl naprosto upřímný, pak nevidím způsob, jak by tenhle duel mohl Conor vyhrát,“ rýpl si Masvidal. „Často (fyzicky) odpadává, je to odklepávač. To já nikdy v celé své kariéře neodklepal… nikdy! To on odklepal už mockrát, což mi hraje do karet. Cítím, že bych ho zlomil. Byl by to pro mě easy fight,“ uzavíral.Další články