Sleduj nás

Masvidal už ví, jakého soupeře bude vyhlížet po Usmanovi

Masvidal už ví, jakého soupeře bude vyhlížet po Usmanovi

Ještě než se vydal na svou válečnou misi do Spojených arabských emirátů, svěřil se držitel pásu BMF s tím, jaké má plány, pokud se mu podaří nad „Martym“ Usmanem uspět.

Pokud se Jorgemu Masvidalovi podaří sesadit prakticky neomylnou „Nigerijskou noční můru“, tak se prý pokusí vyzvat Natea Diaze. Důvod, proč tak chce činit, je symbolický.

„Nic nebude lepší, než nabídnout Diazovi možnost odvety, jestli se mi podaří získat titul velterové váhy,“ sdělil Masvidal během živého streamu novináři Arielovi Helwanimu.


Masvidal a Diaz v souboji o titul BMF

„Nate mi dal příležitost bojovat o jeho pás BMF (Baddest Mother*u*ker), já mu dám šanci bojovat o ten můj,“ přibližoval.


Když se Jorge s Natem loni v listopadu utkali, skoro nikdo nemohl být s výsledkem šťastný. Zápas byl totiž zastaven kvůli dvěma tržným ranám na Diazově tváři.

„Já ani celý svět jsme nedostali výsledek, který jsme chtěli. Vím, že Nate by to rád rozjel znova, a totéž bych rád udělal i já,“ poznamenával floridský rváč, který bude mít už nadcházející víkend možnost splnit první část tohoto příběhu. Duel s Kamaru Usmanem se uskuteční v neděli 12. července přibližně kolem půl sedmé ráno.


Další články