Sleduj nás

Masvidal: Usman trpí vážnou poruchou osobnosti. Už jich má 38 a bojím se, že se brzo vynoří 39.

Masvidal: Usman trpí vážnou poruchou osobnosti. Už jich má 38 a bojím se, že se brzo vynoří 39.

Titulový vyzyvatel Jorge Masvidal vrací úder Kamaru Usmanovi. Nigerijský šampion z velterové váhy svého budoucího soupeře několikrát veřejně urazil, načež mu slíbil, že ho ve vzájemném duelu totálně ztrapní. Když ale na scéně nebyly kamery, tak si údajně hrál na „přítele“.

Že je tento sport někdy brán jako show pro lidi, to ví asi všichni. Nesmíte si však hrát se rváčem, jehož vychovala sama ulice. Takový je Jorge Masvidal.

„Usman trpí vážnou poruchou osobnosti. Už jsem u něj našel 38 postav a obávám se, že se každou chvíli vynoří 39. Ani jedna z nich se mi ale vůbec nelíbí,“ prozradil pětatřicetiletý rodák z Miami.


„Znám se s tím týpkem už nějakou dobu, jeho chování se ale dost změnilo… k horšímu pochopitelně. Když jsme se naposledy setkali na veřejnosti, chtěl se se mnou fotit, říkal si o selfiečka. O pár chvil později mě ale začal urážet,“ vzpomínal na nedávné potyčky, které vedly k oznámení vzájemného duelu.

„Problém je, že mu nemůžete věřit ani slovo. Jeho reálné jméno ani není Kamaru, je to Kamarudeen. Ve skutečnosti si ho sám zkrátil. Ten chlápek je migrénou všech migrén,“ doplnil Masvidal.


„Gamebred“ sice nic vyloženě urážlivého na adresu svého soupeře neřekl, přesto podotkl, že bude radši, když za něho budou mluvit až činy. Jeho bitva se šampionem Kamaru Usmanem je v plánu na 11. července pro UFC 252.


Další články