Sleduj nás

Masvidal se chystá na UFC 246, hodlá prý studovat McGregora

Masvidal se chystá na UFC 246, hodlá prý studovat McGregora

Jorge „Gamebred“ Masvidal je považován za jednoho z budoucích soupeřů irského navrátilce, který se nejprve utká s Donaldem „Cowboyem“ Cerronem. Následně bude muset počkat, jak se mu karty odhalí. S největší pravděpodobností se však utká s tímto floridským gangsterem.

„Slyšel jsem Conora navykládat spoustu věcí, takže bych na UFC 246 neměl chybět. Na 93 % tam přijdu,“ reagoval pětatřicetiletý rváč, jenž má bojové základy ze samotné ulice, kde mu dělal doprovod ještě slavný kráječ Kimbo Slice. 


Jorge se následně snažil vysvětlit, proč poletí do Vegas studovat McGregora živě, když má k dispozici všechny záznamy jeho zápasů doma.

„Proč bych se nemohl podívat naživo? Jestli je to můj příští soupeř, pak si ho chci prohlédnout v živém formátu,“ odpovídal na stanici ESPN Arielovi Helwanimu.


Jorge Masvidal má na kontě 35 výher a 13 porážek. Většina jeho neúspěchů se však zrodila po opravdu těsném bodovém rozhodnutí, což jenom svědčí o tom, o jakého tvrďáka se jedná.

Podstatný pro irského Notoriouse by však ale měl být ten váhový rozdíl. Zatímco Conor do velterové váhy vyloženě nepatří, tak držiteli pásu Největšího grázla planety tato kategorie doslova vyhovuje.


Conor McGregor se před pár dny nechal slyšet, že navíc chystá útok na velterový titul, který má v držení nigerijský šampion Kamaru Usman. Jedná se opravdu o velké sousto, nicméně na celém bojovém světě se pomalu nenajde fanoušek, který by se na toto tažení nepodíval. 

McGregor si přeje zápas s Masvidalem a šéfovi UFC se to vůbec nelíbí!


Další články