Sleduj nás

Masvidal nehodlá ztrácet čas a už si plánuje novou cestu k titulu. Kdy a proti komu by se mohl vrátit?

Masvidal nehodlá ztrácet čas a už si plánuje novou cestu k titulu. Kdy a proti komu by se mohl vrátit?

„Stále trénuji a jdu si pro svou kořist!“ hlásí Jorge Masvidal, který už má v merku další zápas v rámci velterové váhy UFC. Proti komu to bude, to zatím netuší ani on sám, ale v následujících dnech to údajně zjistí.

„Myslím si, že příští týden se dozvíme, na jak dlouho bude Kamaru Usman mimo hru, a podle toho se zařídíme. Jak jistě víte, můj hlavní soupeř má zlomený nos, takže teď nebude schopný bojovat. Ten nos jsem mu zlomil já,“ vyprávěl během živého streamu pro ESPN Masvidal, který nám tak dal zřetelně najevo, jaký cíl jej nejvíce zajímá – titulová odveta.

„Na ten zápas jsem měl jenom pár dní přípravy, bylo to na short notice, abych zachránil turnaj. Nikdy jsem si nestěžoval, kolik kilo jsem za tu pouhou chvilku musel shodit. Prohrál jsem, ale vím, jak to napravit. Myslím si, že znám recept, jak Usmana porazit, v odvetě to hodlám předvést,“ uváděl nejlepší fighter roku 2019.


Jorge Masvidal plánuje další zápasy

„Jakmile zjistíme, jak dlouho bude Kamaru mimo hru, budeme řešit, kdo a kdy bude další. Doufejme, že to bude ještě letos, nejlépe v listopadu nebo prosinci,“ doplnil Masvidal.


A my, aniž bychom se nad tím museli dlouze zamýšlet, už teď víme, že jediným volným fighterem v rámci předních pater žebříčku velterové váhy je momentálně pouze Leon Edwards. A ten čirou náhodou po souboji s Jorgem velmi silně a nahlas touží.

Ze zbývajících bitev bychom se měli těšit na duel Colby Covington vs. Tyron Woodley a Kamaru Usman vs. Gilbert Burns. Přesně takto to nastínil sám Dana White.


Další články