Sleduj nás

Masvidal: Můj výkon stál za hovno, potopil jsem jím spoustu lidí. Co plánuje dál?

Masvidal: Můj výkon stál za hovno, potopil jsem jím spoustu lidí. Co plánuje dál?

Nejlepší zápasník roku 2019 se konečně dočkal a vůbec poprvé v životě měl příležitost zabojovat o pás šampiona. Jeho zkouška však dopadla mnohem hůře, než on sám očekával.

„Co si budeme nalhávat, byl to pěkně na hovno výkon,“ řekl floridský rváč bez sebemenších výčitek během pozápasové tiskové konference, kde se nechtěl na nic vymlouvat. Ba dokonce ani na to, že do souboje vstoupil na šestidenní short notice a stejně zvládl bez problémů splnit limit velterové váhy.

„Jsem zklamaný. Cítím, že jsem svým výkonem potopil hodně lidí,“ zmiňoval, přičemž už teď plánuje okamžitou nápravu. „Nehodlám z tohoto sportu odejít, dokud na sobě nebudu mít upnutý pás šampiona. Dnes v noci jsem to nebyl já, ale jak můžete vidět, mám v sobě psa a ten pes se nezalekne před ničím,“ podotýkal.

Kamaru Usman předvedl mazácký výkon, v němž příliš neriskoval, ale zato si neustálou kontrolou zápasu došel pro jednoznačnou výhru na body. Věčné zaháknutí v klinči nebo na zemi Jorgeho pochopitelně vyčerpalo.


Usman překvapení­ nedopustil, Masvidala vybodoval

„V jistých fázích jsem byl velmi unavený a stále jsem byl (občas) schopný hru převést zpátky na nohy. Nejsem spokojený se svým výkonem, ale říkám vám, že se vrátím silnější,“ svěřoval se „Největší grázl planety“.

Co se bude dít dále, je zřejmé. „Rozeběhneme to znovu,“ mluví o odvetě. „Udělám, co budu muset, abych se vrátil zpátky a abychom to rozjeli znovu,“ dodával.Další články