Sleduj nás

Masvidal: K*rva, kdo si myslí, že je? Chimaev není ani v top patnáct a chce bojovat se šampiony!

Masvidal: K*rva, kdo si myslí, že je? Chimaev není ani v top patnáct a chce bojovat se šampiony!FOTO: UFC

Čečenský Vlk je sice nyní lehce neaktivní díky náboženským svátkům, ale jeho nedávná slova rezonují MMA komunitou doteď. 

Khamzat během jednoho rozhovoru zvládl urazit polovinu veltrové i střední váhy a nezastavil se ani v polotěžké divizi, kde vyzval Jiřího Procházku. Zároveň si postěžoval, že nabídku na zápas s ním smetlo ze stolu hned několik elitních borců.

Jorge Masvidal se představí na následujícím turnaji UFC. Tím bude číslovaná akce UFC 287, jejíž vrchol obstará odveta mezi Alexem Pereirou a Israelem Adesanyou. Masvidala zde čeká těžká zkouška v podobě Brazilce Gilberta Burnse. Gamebred si i tak udělal chvilku, aby setřel Khamzata, který si podle jeho slov může za veškeré problémy se sháněním soupeře sám.  


„On pořád mele o tom, jak s ním nikdo nechce bojovat, ale posledně neudělal váhu o skoro čtyři kila. Nejdřív se nauč hubnout a potom si říkej o zápas! Viděl jsem, jak vyzývá v komentářích Alexe Pereiru. Kdo jsi? Tohle je šampion a ty jsi neporazil ve střední váze ani nikoho z top patnáctky. Běž s tímhle chováním do prd*le, začni makat, trénuj jako všichni ostatní a potom si říkej o zápas!“

Švédova velkohubost začíná být trnem v oku i mnoha dalším bijcům, ale Masvidal je po dlouhé době první, kdo přišel s takto ostrým prohlášením. Khamzat se na sítích chvilku přestřeloval i s Paulo Costou. S tím měl i osobní konflikt během jejich pobytu v UFC Performance Institutu.


Brazilec nyní dostal novou lukrativní smlouvu, a právě Vlka by měl mít ve svém hledáčku jako jednoho z prvních. Pokud by se povedlo zápas dohodnout, čekala by nás prvotřídní válka, která by oba borce rozhodně prověřila.


Další články