Sleduj nás

Masvidal? Je to stejný nadutec jako bratři Diazové, myslí si šéf UFC

Masvidal? Je to stejný nadutec jako bratři Diazové, myslí si šéf UFC

Jakmile si jednou čuchnete k penězům, tak chcete stále víc a víc. A pokud se jednou máte vrátit na nižší hodnotu, tak se vám to nebude líbit. Přesně tento problém řeší dle šéfa UFC jak bratři Diazové, tak nově i Jorge Masvidal.

Současný držitel pásu pro „Největšího grázla planety“ totiž odmítl bojovat na UFC 251, kde si to s Kamaru Usmanem mohl dokonce střihnout o titul velterové váhy. „Nebudu zápasit sotva za polovinu částky, kterou jsem obdržel za svůj poslední zápas,“ nechal se slyšet Masvidal, pro něhož byla nabídka, jíž mu UFC představilo, prachsprostou urážkou.

Dana White ovšem zůstal neoblomný. „Tohle není poprvé, co něco podobného řešíme. Lidé, co chtějí bojovat, budou bojovat. A ti, co nechtějí, tak prostě bojovat nebudou,“ vysvětloval, čímž se opřel do Masvidala. „Vůbec mě nepřekvapuje, že takhle jedná. Je úplně stejný jako bratři Diazové. Tuhle hru si hraje podle vlastních pravidel a teprve až když chce konečně učinit nějaký krok, tak jej učiní,“ naznačoval, že Diazové nyní nezápasí ze stejného důvodu.


Jorge Masvidal v UFC válí

Vše tedy nakonec dopadlo tak, že o titul nebude bojovat ani Masvidal, ale ani Edwards, jemuž to pro změnu nedovolovaly okolnosti v následku epidemie koronaviru. Hořící pochodeň převzal až Gilbert Burns, jenž se aktuálně nese na vlně šesti výher.


„Gilbert Burns se snaží zůstat aktivní, což je nejrozumnější věc, kterou můžete udělat, pokud jste zdraví. Proto je to náš nový vyzyvatel číslo jedna, a proto bude bojovat se šampionem (Kamaru Usmanem),“ dodával White, jehož slova zazněla na tiskové konferenci před turnajem UFC ON ESPN 10.


Další články