Sleduj nás

Masvidal: Diaz si zaslouží odvetu a také ji dostane. McGregor? Na tuhle zkoušku není připravený

Masvidal: Diaz si zaslouží odvetu a také ji dostane. McGregor? Na tuhle zkoušku není připravený

Jorge Masvidal na tiskové konferenci potvrdil, že si jeho poslední soupeř Nate Diaz zaslouží odvetu, kterou také dostane. Zatím se pouze neví kdy. O pás pro Největšího grázla planety rovněž usiluje navrátilec Conor McGregor, jemuž Masvidal věnoval několik stručných slov.

UFC 244 by se dalo považovat za MMA turnaj roku, jehož atmosféra dokázala nadchnout nejen diváky ve vyprodané Madison Square Garden, ale také fanoušky u televizních obrazovek. Jediným stinným momentem byl až způsob, jakým skončil hlavní zápas večera. Masvidalovi se v úvodu podařilo trefit několik loktů, jimiž na Diazově tváři a obočí způsobil dvě tržné rány, které si vlivem neustálého krvácení po třetím kole řekly o pozornost lékaře.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nate Diaz si tak moc přál pokračovat, že se pokoušel doktora přesvědčit, že je v pořádku. Pravý „BMF“ se nikdy nevzdává, což slavný „gangster“ ze Západního pobřeží ukázal už několikrát v minulosti. Nyní se však proti výroku zdravotního pracovníka nemohl postavit, a tak musel skousnout porážku, která přišla způsobem, že popírala všechny charakteristiky, kvůli nimž se Masvidal i Diaz do takového souboje vůbec dostali.

„Respektuji Natea i to, že chtěl pokračovat. Takhle ten zápas skončit neměl. Nejsem ten typ, který by přijal výhru touto formou. Nechci, aby se o mně mluvilo, že jsem vyhrál náhodou. Já si jdu za ukončením, posílám chlápky do jiné dimenze, což se mi tady nepodařilo,“ přiznával Masvidal. I z toho důvodu ihned nabídl Diazovi odvetu a ten ji ještě na place přijal. „Budeme bojovat zítra nebo za týden? To vám nepovím, ale určitě se to jednoho dne stane,“ doplňoval.


Následně však přišla i otázka na všeobecně horké téma s krycím názvem Conor McGregor. Sám Notorious totiž vyhlásil opětovný návrat na scénu, jenž se uskuteční 18. ledna (téměř už definitivně) proti Donaldovi Cerronemu. Po tomto fightu Conor přislíbil, že bude vyhlížet souboj s vítězem duelu Diaz – Masvidal. McGregor to ihned na sociálních sítích po UFC 244 Masvidalovi připomněl, že bude čekat právě na něho.

„Conor že se vrací? A k čemu? K zápasení v kleci? Ten chlápek už nějakou dobu mele sračky. Pokud se ale vrátí, vyhraje a pak bude chtít zápas se mnou, tak všichni rozumní zm*di budou už předem moc dobře vědět, co s tím prckem udělám. Je to jen zas*aný trpaslík, kterému bych nakopal prdel,“ nebral si servítky současný držitel pásu pro Největšího grázla planety.


Masvidal se navíc domnívá, že se takový duel nikdy neuskuteční. A to i z důvodu ochrany McGregorova bezpečí. „Nemyslím si, že by ten zápas někdo propagoval. Podívejte se na Danu Whitea… nemá zájem o tom vůbec mluvit. Nikdo si totiž nepřeje vidět, co bych s Conorem udělal. Ten už zápasí jenom se starými lidmi, protože to jsou jediné zápasy, které může vyhrát,“ uzavíral čtyřiatřicetiletý rodák z Floridy.


Další články