Sleduj nás

Masvidal a Diaz si to v New Yorku rozdají o pás „Největšího grázla planety“

Masvidal a Diaz si to v New Yorku rozdají o pás „Největšího grázla planety“

To, co si fanoušci žádali, je doopravdy tady. Nate Diaz a Jorge Masvidal se spolu střetnou na UFC 244 v New Yorku, přičemž se proslýchá, že do hry bude vhozen i speciální pás pro tzv. „Největšího grázla planety.

„Všechno se to začalo rodit v noci z pátka na sobotu. Naše názory se scházely a rozcházely, ale nakonec jsme našli společnou řeč. Jorge i Nate jsou velice natěšeni a jsem si jistý, že i fanoušci,“ odhaloval šéf organizace v rozhovoru s Brettem Okamotem na stanici ESPN.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Titul o největšího grázla planety, to tu ještě nebylo!

„Jedná se o zápas, který je moc velký na běžnou UFC Fight Night, ale zároveň dost malý na to, aby byl jen na tři kola při pay-per-view. Takže jsme se rozhodli z toho udělat hlavní event na pět kol v newoyrské Madison Square Garden,“ vysvětloval Dana White.

„Chystám se pro ty dva udělat speciální ‚BMF‘ (Biggest Motherfu*ker) pás. Mohou tedy o titul Největšího grázla bojovat,“ přiznával šéf UFC na stanici ESPN.


Duel Masvidala s Diazem je v plánu na UFC 244, které se koná 2. listopadu v New Yorku. 


Další články