Sleduj nás

Masvidal a Burns? Jsou to jenom d*vky! rozpálil se Edwards, který se jejich průměrnost nebojí dokázat

Masvidal a Burns? Jsou to jenom d*vky! rozpálil se Edwards, který se jejich průměrnost nebojí dokázat

Leona Edwardse už nebaví vyčkávat, až mu UFC domluví nějaký zápas. Volní jsou aktuálně dva soupeři a on chce alespoň jednoho z nich.

„Srát na to, Jorge, pojďme bojovat!" pobízela současná trojka velterové váhy UFC skrze své sociální sítě. „Klidně bez nároku na odměnu, na lokaci se domluvíme, ty to nahraješ na kameru, dáš na YouTube a veřejnost aspoň uvidí, jaká děvka ve skutečnosti jsi!“ rozvášnila se.

S Leonem Edwardsem nepochybně hýbají emoce a není se mu moc co divit. V kleci se už rok neobjevil a ani soupeři o něj nejeví zájem. Každý se ho prý jenom bojí. 


Masvidal? Je to stejný nadutec jako bratři Diazové, myslí si šéf UFC

„Faktem zůstává, že se mi ve velterové váze každý vyhýbá,“ napsal Edwards na svém Twitteru, kde se rovnou opřel i do příštího titulového vyzyvatele. „A když už jsem v takové náladě: Gilbert Burns je taky děvka. Bůh žehnej všem těmto kun*ám!“ urážel britský bojovník, jenž doufá, že se mu dostane zpětné vazby, která by mohla vést k nějakému duelu.


Pro Edwardse to mohou být ještě dlouhá čekání. Gilbert Burns je momentálně sice volný, ale jinak má od Dany Whitea přislíbený zápas o titul. A Masvidal podobné útoky zatím úspěšně ignoruje. Možná to je ale součást jeho hry. Sám Jorge jistě ví, že pokud se chce znovu dostat k bitvě o pás, bude muset porazit někoho ze špičky žebříčku.


Další články