Sleduj nás

Marvin Vettori reaguje na prohru s Robertem Whittakerem. Smích ho už přešel

Marvin Vettori reaguje na prohru s Robertem Whittakerem. Smích ho už přešel
Karma opět zafungovala a italský bojovník, který si vyskakoval na staredownu, v boji tahal za kratší část provazu.

Marvin Vettori sliboval, jak Roberta Whittakera sfoukne. Dokonce i zpochybňoval soupeřovo zranění, které ho vyřadilo z původně domluveného termínu. „Rob jenom odložil trest, který ho jinak nemine,“ reagoval tehdy italský bijec ze střední váhy na přeložení duelu na 3. září.

Další scéna nás čekala po ceremoniálu vážení. Whittaker chtěl svému soupeři přátelsky podat ruku, jenže byl odmítnut. Namísto toho se dočkal jen dalších posměšků a urážek. Vettori se cítil v sedle, ze kterého ale jen o pouhý den později rychle spadnul.


https://youtu.be/Z6DfguwUJzU?t=63

„Tak tohle hrubě nevyšlo,“ zpytoval Marvin po prohraném duelu své svědomí. „Mrzí mě to, přátelé, ale Robert ukázal, jaký je to elitní fighter. Mrzí mě, že jsem nedoručil, co jsem slíbil, ale tohle je prostě bojová hra. Můžete si však být jisti, že se vrátím silnější. Děkuji všem za podporu,“ řekl během zákulisního rozhovoru po turnaji v Paříži.


Karma si tedy opět vybrala svou daň. Vettori zjevně podcenil schopnosti svého soupeře, který kdysi býval šampionem střední váhy. Tento bojovník však kromě šampiona Adesanyii vymýtil celou enklávu zkušených bijců. Yoela Romera, Dereka Brunsona, Jacarého Souzu, Jareda Cannoniera, Darrena Tilla, Kelvina Gasteluma a nově právě i Marvina Vettoriho. Všichni se stali obětmi australského „Reapera“.

Další články