Sleduj nás

Martina Jindrová: Budu jí mlátit v postoji a ideálně to ukončím před limitem

Martina Jindrová: Budu jí mlátit v postoji a ideálně to ukončím před limitem
První česká zástupkyně v zámořské organizaci PFL má dnes v noci jedinečnou šanci na postup do semifinále letošního ročníku. První dva zápasy u nového chlebodárce už zvládla na jedničku!

V kvalifikaci porazila na body Jacqueline Cavalcanti a v prvním zápase regulérní sezóny stejným způsobem i její krajanku Vanessu Melo.

https://twitter.com/i/status/1526661332459585536


„V zápase jsem dominovala, byla jsem rychlejší, pohyblivější a celou dobu jsem určovala tempo. Jsem ráda za vítězství a moc si ho vážím, protože soupeřka měla za sebou dvacet zápasů, což je spousta zkušeností, z toho čtyři v UFC,“ pochválila svůj výkon v posledním zápase Jindrová.

Martina Jindrová má tedy nyní na kontě tři body za výhru a pokud by tento úspěch zopakovala i dnes v noci, byla by jistou postupující do semifinále. Do Atlanty již za českou reprezentantkou dorazili i její trenéři Petr Píno Ondruš a Petr Kníže. Nic tak nebrání tomu, aby se zrodil další výrazný úspěch pro české MMA.


https://twitter.com/i/status/1522999709408710657

Martina Jindrová má jasný plán


„Soupeřka je z Kazachstánu a je to judistka. V prvním zápase prohrála TKO, takže nemá ani bod a asi se to bude snažit ukončit hned v prvním kole, aby měla šanci postoupit. Největší nebezpečí bude na krátkou vzdálenost, kde se mě bude snažit házet. Ideální by bylo mlátit ji na dálku v postoji a ukončit před limitem," nastínila Martina plán, se kterým vlétne na Zamazagul Fayzallanovou.

Celý turnaj bude opět možno sledovat na Youtubovém kanálu PFL zcela zdarma. Martina jde na řadu jako druhá, tedy zhruba někdy mezi jedenáctou a půlnocí. Hlavní zápas proběhne také v ženské režii a utkají se v něm Kayla Harrison a Kaitlin Young.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články