Sleduj nás

Marpo není zápasník, nezajímá mě, reaguje Vémola

Marpo není zápasník, nezajímá mě, reaguje Vémola

Karlos Vémola reagoval tak, jak se od něj očekávalo. Ve své budoucnosti se hodlá zaměřovat na reálné cíle a reálné MMA fightery, kteří ho někam posunou. O zápas s Marpem nejeví zájem.

Hudebník Otakar Petřina vzbudil před pár dny velký poplach, když připomněl, že znovu přijal rok starou Karlosovu výzvu k boxerskému souboji, který už dávno ztratil na své platnosti. „Trenér Macháček mi řekl, že má Marpo na svém kontě jenom pět zápasů a pro mě by byl jen potravou. Tehdy jsem měl mylné informace. Myslel jsem si, že to je profesionální thajboxer, kterého jsem vyzval v euforii po zápase,“ vysvětloval na začátku roku změnu názoru Vémola.


Nicméně jak šel postupně čas, sem tam tuto výzvu vždy vytáhl někdo napovrch. Marpo třeba začátkem dubna na stanici Óčko přiznal, že o ten boxerský duel stále stojí, a stejnou věc potvrdil i nedávno. „Jenom jsem chtěl Karlosovi říct, že tu výzvu přijímám asi už po stopadesáté. A myslím, že by bylo fajn, kdyby se náš zápas uskutečnil. Box je úplně jiná disciplína a Karlos Vémola není dobrý v postoji. Určitě bych si proti němu věřil, protože nechodím do věcí, o kterých nejsem přesvědčený, že bych na ně neměl,“ reagoval ve videu pro iSport český hudebník.

S ohledem na tento proslov se na Karlose začal vyvíjet čím dál větší tlak, aby se k dané věci vyjádřil. A to také učinil. „Vůbec mě to nezajímá. Když jsme tenkrát byli ve stejné organizaci (XFN) a byl o takové zápasy zájem, tak Marpo ani nepíp. A vykřikuje teď, když ví, že jsem v Oktagonu, který boxerské zápasy nedělá, navíc jsem zraněný. Ale jestli se mnou opravdu chce zápasit, tak jedině pod hlavičkou Oktagonu, ať jedná s nimi, a ne přes média,“ uvedl pro iSport.cz Terminátor.


Nakonec však přeci jen Karlos ještě zvážnil a připomenul: „A stojím si za tím, že chci bojovat se zápasníky!“ Z toho můžeme vyčíst, že z boxerského utkání nejspíš nic nebude, ledaže by Marpo opravdu přišel do Oktagonu, kde by promotérům ukázal své vysoké odhodlání duel skutečně zrealizovat.


Další články