Sleduj nás

Marpo: I Kareš věděl, že bych Vémolu porazil. Takovou ostudu si tady ale nikdo nepřál vidět

Marpo: I Kareš věděl, že bych Vémolu porazil. Takovou ostudu si tady ale nikdo nepřál vidět

Nedávno se hudebník Otakar Petřina připomenul tím, že o starou (a dnes již zrušenou) boxerskou výzvu od Karlose Vémoly stále stojí, a nyní navíc poodhalil, že jednání ohledně zápasu byla opravdu blízko. Tehdy však ještě XFN nechtělo prý nic riskovat.

„Nebyla by to žádná šaškárna. Mohl to být pěkný zápas. Karlos by to se mnou neměl jednoduché! On to moc dobře ví, vědí to i lidé okolo něj, ale všichni si ze mě dělají jen srandu. Mně to ale vůbec nevadí,“ prozradil pro expres.cz Marpo, jemuž sebevědomí rozhodně nechybí. Za svým slovem si opravdu stojí, a dokonce cítí nemalou šanci, aby v ringu čistě za doprovodu boxerských pravidel soupeře zmasakroval.

Marpo chce zápas s Vémolou, prý by ho porazil. Terminátor se směje


„Já vím, že šanci stoprocentně mám. A věděl to i Petr Kareš (bývalý promotér organizace XFN), se kterým jsem o zápase s Vémolou jednal v lednu. Říkal mi, že mi Vémolu nedá, protože do Karlose investoval spoustu peněz, aby z něho byla hvězda, a když ho porazím, tak tím všechno zničím. Byla by to ostuda, kdyby se mnou prohrál,“ odhaloval čtyřiatřicetiletý hudebník, jenž byl ochotný kvůli tomuto souboji najít kompromis i ohledně váhové kategorie.

Karlos Vémola je rozený wrestler. Boj na zemi mu koluje v žilách, a jakmile chytí někoho do zámku, jen málokdo mu z toho dokáže utéct. V případě postoje se však i u něho nachází nedostatky, o nichž podle Marpa vědí všichni z Terminátorova okolí.


„On ví, že na tom boxersky není dobře, a vědí to všichni okolo něj. Dost často, když kolem sebe máte lidi a vy jim vyděláváte prachy, tak vám to upřímně neřeknou do očí,“ nebál se si otevřít pusu, načež se snažil Vémolu opět trochu popohnat. „Vždyť jsem pro něj totální potrava. Sám to řekl. Může dostat x milionů za zápas, seknout mě v prvním kole a jít domů. Nejjednodušší, co může mít,“ uzavřel skrze expres.cz Marpo.

Marpo není zápasník, nezajímá mě, reaguje Vémola


Další články