Sleduj nás

Marpo hlásí návrat do ringu! Koncem roku ho čeká zápas v klasickém boxu

Marpo hlásí návrat do ringu! Koncem roku ho čeká zápas v klasickém boxu

Hudebník Otakar Petřina navnadil fanoušky, že si opět jednou navleče boxerské rukavice. Svůj návrat by měl zpečetit zápasem uvnitř ringu koncem roku 2020.

Zdali půjde o podobnou výzvu jako v případě oznámení bitvy s Rytmusem, to se doposud neví. Jisté ovšem je, že na přípravu bude mít necelých jedenáct měsíců a nyní už údajně nepůjde o žádný „zábavný“ duel.

„Vypadá to, že se v prosinci vrátím do ringu, zápas bude v klasickém boxu! Slibuju štípanou jako hovado!!!! Who‘s with me?“ napsal Marpo na svých sociálních sítích, přičemž v komentářích odpověděl, že jeho soupeřem už rozhodně nebude žádný zpěvák.


Ve spojitosti s Marpem se tak nabízí několik různých možností. Spousta fanoušků by si v žádném případě nenechala ujít souboj v postoji s Terminátorem Karlosem Vémolou, na jehož adresu vyslal český hudebník několik ostřejších poznámek. Zdali by opravdu měly Karlose zvednout ze židle, aby si udělal boxerskou odbočku, to pro tuto chvíli zrovna nevypadá. Na celých sto procent to však také vyloučit nemůžeme.


Mnohem reálnější scénář ovšem představuje některé zkušené jméno přímo z boxerské branže, které Marpa prověří na nějaké veřejné akci. Veškeré podrobnosti si nechal brzy pětatřicetiletý přední člen kapely TroubleGang pro sebe. Další informace nám tedy budou odhalovány postupem času.


Další články