Sleduj nás

Manažer: Joshua je schopný vypráskat jak Wildera, tak i Furyho. A ani se přitom nezapotí

Manažer: Joshua je schopný vypráskat jak Wildera, tak i Furyho. A ani se přitom nezapotíFOTO: TOP RANK

Nepodceňujte schopnosti Anthonyho Joshuy, údajně by se současnou boxerskou elitou neměl žádný problém.

Jelikož se opět vyskytl otazník nad zápasem s Wilderem, začali se lidé ptát, zdali za tím nevězí něco více. „Co když se Joshua bojí?“ zněly mnohé dotazy, které cílily jak na bojovníka, tak i jeho manažera Eddieho Hearna. Ten ovšem podobné nařčení neunesl a musel na něj reagovat.

„Znám Anthonyho, znám ho velice dobře a nejsem pouze jeho manažer, ale jsem i jeho velký fanoušek. A teď to řeknu úplně upřímně, klidně si o mně říkejte, že jsem pomatený nebo cokoliv, ale pokud na to přijde, tak Anthony vypráská jak Deontaye Wildera, tak i Tysona Furyho. Vůbec nepochybuji o tom, že by se opět nestal šampionem. A ještě tu sjednotí všechny pásy!“ vyslal Hearn jednu odvážnou predikci, která ovšem mohla vzniknout pod rouškou emocí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Věřím tomu, že pokud by na ty zápasy nedošlo, tak bude Joshua velice zklamaný. Bez nich nemůže svou kariéru uzavřít. A jak už jsem řekl, klidně si o mně myslete, že jsem blázen, ale AJ to tady opět celé ovládne, tomu pevně věřím,“ pronesl Hearn v interview pro talkSPORT.

I navzdory tomuto odhodlanému proslovu nemáme žádnou záruku, že se v prosinci duelu Joshua vs. Wilder dočkáme. Dle Hearna je chyba u saúdskoarabských promotérů, kteří oběma stranám ještě neposlali smlouvy. A pakliže není smlouva, tak není ani zápas. A pokud se dohoda neuzavře v nějaké dohledné době, nabídne svému svěřenci jiného soupeře. V této souvislosti bývají nejčastěji skloňováni Andy Ruiz a Filip Hrgovič.


S Andym Ruizem to Joshua má 1:1 a oba boxeři si po odvetě z prosince roku 2019 slíbili, že se spolu před završením kariéry střetnou ještě jednou. Jednalo se spíše o chlapské slovo, které není stvrzeno žádnou smlouvou, ale i tak je to stále otevřený příběh, který by si zasloužil nějaké pohádkové ukončení.


Další články