Sleduj nás

Manažer: Joshua je schopný vypráskat jak Wildera, tak i Furyho. A ani se přitom nezapotí

Manažer: Joshua je schopný vypráskat jak Wildera, tak i Furyho. A ani se přitom nezapotíFOTO: TOP RANK

Nepodceňujte schopnosti Anthonyho Joshuy, údajně by se současnou boxerskou elitou neměl žádný problém.

Jelikož se opět vyskytl otazník nad zápasem s Wilderem, začali se lidé ptát, zdali za tím nevězí něco více. „Co když se Joshua bojí?“ zněly mnohé dotazy, které cílily jak na bojovníka, tak i jeho manažera Eddieho Hearna. Ten ovšem podobné nařčení neunesl a musel na něj reagovat.

„Znám Anthonyho, znám ho velice dobře a nejsem pouze jeho manažer, ale jsem i jeho velký fanoušek. A teď to řeknu úplně upřímně, klidně si o mně říkejte, že jsem pomatený nebo cokoliv, ale pokud na to přijde, tak Anthony vypráská jak Deontaye Wildera, tak i Tysona Furyho. Vůbec nepochybuji o tom, že by se opět nestal šampionem. A ještě tu sjednotí všechny pásy!“ vyslal Hearn jednu odvážnou predikci, která ovšem mohla vzniknout pod rouškou emocí.

„Věřím tomu, že pokud by na ty zápasy nedošlo, tak bude Joshua velice zklamaný. Bez nich nemůže svou kariéru uzavřít. A jak už jsem řekl, klidně si o mně myslete, že jsem blázen, ale AJ to tady opět celé ovládne, tomu pevně věřím,“ pronesl Hearn v interview pro talkSPORT.

I navzdory tomuto odhodlanému proslovu nemáme žádnou záruku, že se v prosinci duelu Joshua vs. Wilder dočkáme. Dle Hearna je chyba u saúdskoarabských promotérů, kteří oběma stranám ještě neposlali smlouvy. A pakliže není smlouva, tak není ani zápas. A pokud se dohoda neuzavře v nějaké dohledné době, nabídne svému svěřenci jiného soupeře. V této souvislosti bývají nejčastěji skloňováni Andy Ruiz a Filip Hrgovič.


S Andym Ruizem to Joshua má 1:1 a oba boxeři si po odvetě z prosince roku 2019 slíbili, že se spolu před završením kariéry střetnou ještě jednou. Jednalo se spíše o chlapské slovo, které není stvrzeno žádnou smlouvou, ale i tak je to stále otevřený příběh, který by si zasloužil nějaké pohádkové ukončení.


Další články