Sleduj nás

Manažer: Jorge Masvidal by na „easy money fight“ s Conorem McGregorem ani nemusel trénovat

Manažer: Jorge Masvidal by na „easy money fight“ s Conorem McGregorem ani nemusel trénovat

Poslední výzva směrem k UFC od Jorgeho Masvidala byla jasná. Přeje si buďto titulový zápas, nebo Conora McGregora. Na jinou možnost není (aspoň zatím) ochotný přistoupit. To vše kvůli tomu, že se cítí „nedoceněným“ zápasníkem, který si zaslouží mnohem lepší plat. A obě zmíněné možnosti jsou cestou, jak si nechat dobře zaplatit.

Masvidal během UFC 239 (Jones vs. Santos) porazil Bena Askrena, čímž stanovil nový rekord ohledně nejrychlejšího KO v celé historii soutěže. Následně si řekl o ještě větší kořist, jíž představuje nigerijský šampion Kamaru Usman, anebo irský bojový vysloužilec Conor McGregor.

„Chci McGregora, protože vím, že by to prodávalo a protože bych si přišel na peníze, které si zasloužím. Kamaru je věčně marod a divize musí jít dál. Přeju si McGregora, chci mu natrhnout úsměv. Myslím si, že by to pro mě byla snadná výplata. Vytiskl bych mu znaky dolaru po celém jeho obličeji,“ prohlašoval Masvidal, jehož výpověď se velmi rychle dostala do celého světa. Dokonce i sám Notorious na ni zareagoval slovy: „Kdybych vám řekl, že jsem v důchodu, stejně byste mi nevěřili.“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Následně uplynulo pár dní a do hry se vložil i Masvidalův manažer Abe Kawa, jenž podobně jako šéf UFC Dana White potvrdil, že duel s Conorem nejspíše neklapne. Ne však proto, že by se souboj musel konat ve velteru, což se zejména Whiteovi nelíbí, ale hlavně proto, že by McGregor jasně prohrál.


„Bůh žehnej Whiteovi, protože ochraňuje Conora,“ pravil Kawa. „Chce si být jistý, že jeho oblíbenci nikdo nenakope zadek… což je v pořádku. Není zde totiž moc způsobů, jakými by Conor mohl vyhrát. Sám Jorge mi řekl, že kdyby se ta bitva vyhlásila, tak by si na první tři měsíce vzal dovolenou a poslední tři týdny před zápasem by si dal lehčí trénink, aby se dostal trochu do formy. Nedělal si žádnou legraci. Jsou to pro něho snadné peníze. Jorge je lepší grappler, striker… prostě všechno. Conor ho nemá jak ohrozit,“ přidával Masvidalův manažer.


Další články