Sleduj nás

Mám tři varlata, přiznal přední bijec z Česka

Mám tři varlata, přiznal přední bijec z ČeskaFOTO: OKTAGON MMA

Někdy si člověk nevybere, s čím se narodí. Podobně jako přední tuzemská těžká váha, která se kdysi styděla navštěvovat společné sprchy.

Michal Reissinger je na první pohled normální člověk, jeho tajemství ovšem není pouhým okem vidět. Zatímco běžní muži mají klasicky dvě varlata, on má tři. Díky tomu v jeho těle najdete více pohlavních hormonů, hlavně tedy testosteronu, díky čemuž je mužnější a chlupatější jak mnozí jeho vrstevníci.

„Je to tak, mám troje varlata,“ přiznal Michal své tajemství redakci Top-fight.cz. „Slyšel jsem, že mají lidé v poslední době rádi abnormality, tak jsem se chtěl pochlubit s tou svou,“ doplnil, přičemž jeho výraz v tváři naznačil, že to dnes již bere s humorem.

Dříve to ve společných chlapských sprchách bývalo horší. Kromě této mírné tělesné výchylky je jinak Michal normální chlapík, hlavně zápasník, který má dokonce vlastní Palec Gym. Tam zve jak nové, tak i zkušené jedince, kteří pro sebe hodlají něco dělat. „Dorazit může každý, kdo má zájem naučit se boxovat, zlepšit techniky Muay Thai, zformovat postavu, a zlepšit fyzickou kondici.“

Michal má bohaté zkušenosti, o které se může podělit. „Jsem vítěz CMTA ligy 2011, takže mistr ČR, a vítěz turnaje Yangames 4, toho si vážím opravdu hodně. Vyhrát 3 zápasy za jednu noc proti kvalitním soupeřům, to se neděje každý den. Bylo to fakt hodně těžký.“


Jako zápasník má navíc hodně na co vzpomínat.„Procestoval jsem kus světa. Byl jsem trénovat v Thajsku, Bulharsku, Německu, Slovensku, Italii… zápasil jsem křížem krážem po Evropě. Ještě mám takový nesplněný sen. Velmi rád se doufám jednou představím také v Holandsku a v Japonsku. To jsou pro mě pilíře bojových sportů na celém světě,“ svěřil se nám.

A že se bojíte bojových sportů? Stačí touha, zbytek se dopiluje časem. „Když člověk něco chce a udělá pro to možné i nemožné, tak se ze začátečníka, který nezvládne udělat 10 kliků, může stát slušný zápasník. Je to o tom chtít a žít pro svou věc naplno. Něco málo o tom vím.“


Další články

Stopka pro Rusy: Novotný vysvětlil, proč v Oktagonu nemají místo

Válka na Ukrajině není jen tématem večerních zpráv, nýbrž realitou, která tvrdě dopadá i na svět bojových sportů. Promotér Ondřej Novotný v nejnovějším vyjádření nenechal nikoho na pochybách a rázně vysvětlil, proč je pro ruské zápasníky brána do největší tuzemské organizace momentálně zavřená na sedm západů.

Stopka pro Rusy: Novotný vysvětlil, proč v Oktagonu nemají místo

Jednou nohou v maléru. Sivák se řítí do propasti, varuje šéf RFA

Je to mrazení v zádech, když slyšíte promotéra mluvit o své největší hvězdě takhle otevřeně. Boris Marhanský si nebral servítky a na rovinu přiznal, že Václav Sivák balancuje na hraně propasti, která už pohltila jiný velký talent. Varování je jasné: pokud Bad Boy nezmění kurz, může skončit stejně tragicky jako Tadeáš Růžička.

Jednou nohou v maléru. Sivák se řítí do propasti, varuje šéf RFA

Ledová sprcha pro Procházku: Titulová šance mizí v nedohlednu

Měl to nalajnované jasně… buď pás, nebo nic. Jenže v kancelářích UFC se pečou dohody, které Jiřího Procházku zřejmě odsunou na vedlejší kolej. Zákulisní šuškanda nabírá na obrátkách a místo české vlajky se k Alexi Pereirovi dere novozélandský fantom, což pro moravského samuraje znamená jediné: čekání a hledání nového terče.

Ledová sprcha pro Procházku: Titulová šance mizí v nedohlednu