Sleduj nás

Mám koronavirus a silné horečky, oznámil Vémola. Zápas s Mikuláškem je v ohrožení!

Mám koronavirus a silné horečky, oznámil Vémola. Zápas s Mikuláškem je v ohrožení!
Velmi nečekané a pro fanoušky špatné zprávy přinesl Karlos Vémola, který Deníku Sport potvrdil, že i jeho zasáhla právě probíhající epidemie koronaviru. A co víc, údajně se projevila tím horším způsobem.

„Jsem po operaci kolene, a jelikož jsem Terminátor, tak jsem věřil, že to zvládnu a dám se před zápasem dohromady. Ale bohužel jen co se mi začalo koleno dávat do kupy, tak na mě vlezlo to svinstvo korona. A dost mě to skolilo, mám těžkej průběh, horečky...,“ potvrdil Vémola.

Zmíněná informace nemohla přijít v horší chvíli. Do duelu s Babou Jagou chybí pouze měsíc. Pravděpodobně se tedy dočkáme nějakého odkladu.


„Jen jsem doléčil koleno, tak na mě vlítlo tohle. A vzhledem k tomu, že do zápasu tak dlouho nechybí, tak to zatím moc dobře nevypadá. Každopádně vás budu informovat. Držte se a dávejte na sebe pozor,“ vzkázal Terminátor fanouškům.

K situaci se mimo jiné vyjádřil i promotér Ondřej Novotný. „Mluvil jsem jak s Karlosem, tak s Václavem. Máme řešení, které stejně jako vše, co se bude od září do prosince v Oktagonu dít, oznámíme na tradiční velkolepé tiskové konferenci 1. září. Tam se všichni dozvědí, co a jak bude a nebude.“


Další články