Sleduj nás

Mám i nějaké nabídky z jiných organizací, přiznává Peňáz. Jak se rozhodne?

Mám i nějaké nabídky z jiných organizací, přiznává Peňáz. Jak se rozhodne?
Matěj Peňáz na své misi do UFC sice neuspěl, ale jinak nemá o nabídky za své služby nouzi.


Matěj si po nezdařeném utkání o lístek do UFC potřeboval chvíli odpočinout, ale nyní už se probouzí opět k životu. Ví, že se svět nezbořil, a je si vědom, že bude-li v kvalitních výkonech pokračovat, nová šance se dříve nebo později objeví.

Zásadnější pro tuto chvíli je vyřešit otázku, kde narazit na soupeře, které českého bijce posunou dál. Oktagon je prvotřídní tuzemská organizace, ale dozajista má své limity. To v zahraničí je to jiné kafe, čehož si je sám Matěj dobře vědom.

„Pro tuto chvíli hodláme dodržet smlouvu, kterou s Oktagonem máme. V příštím roce mi však končí a potom uvidíme, zdali se domluvíme na prodloužení. Na stole mám nabídky i z jiných organizací,“ přiznával serveru sport.cz stále teprve pětadvacetiletý bojovník.

„Ještě tu prohru (z Contender Serie) zpracovávám, ale tak to prostě chodí. Je to sport, může to být tak i tak. Vůbec mi to nevyšlo, vůbec nic jsem nemohl předvést. Život jde ale dál, koukám se dopředu, chci další zápas a dál makat," řekl Matěj, jenž v dřině vidí cestu, jak naplno rozvinout svůj potenciál.


V merku má i případný termín návratu. „Domlouvali jsme se na 3. prosinec, což si myslím, že je ideální. Září mám volnější, mám nějaké zranění z přípravy, co jsou vždycky a musím to přeléčit. Soupeře vůbec nevím, čekáme a uvidíme,“ dodal závěrem.

Další články