Sleduj nás

Malignaggi: Dana White je chytrý chlap. Ví, že MMA fanoušci jsou ti největší hlupáci, a tak mu vše sežerou

Malignaggi: Dana White je chytrý chlap. Ví, že MMA fanoušci jsou ti největší hlupáci, a tak mu vše sežerou

Bývalý šampion dvou váhových divizí ze světa boxu Paul „Magic Man“ Malignaggi (36-8-0, 7 KO) se snaží v posledních měsících prodat svoje letité zkušenosti coby jako televizní komentátor a zápasový „expert“. Některé jeho výroky však nezní zrovna lahodně.

Malignaggi, kterého MMA fanoušci budou dobře znát jako jednoho z ústředních rivalů slavného Ira Conora McGregora, se snažil vysvětlit chování šéfa UFC Dany Whitea, kterému je vyčítáno, že je kvůli finančnímu zisku schopný chodit přes mrtvoly. A právě proto si prý „vymyslel“ příběh ohledně bojového ostrova, na němž hodlá pořádat turnaje.

„Myslím si, že je Dana velice chytrý chlapík, protože ví, jak hloupá jeho fanouškovská základna je. Neexistuje žádný způsob, jak byste mohli pořádat turnaje na soukromém ostrově, a navíc ještě v mezinárodních vodách. Už jenom proto, že potřebujete hotel, abyste měli kde ubytovat zápasníky... A jak by asi šlo ty zápasy živě vysílat do televize?“ snažil se Malignaggi rozlousknout Whiteův podvod.


„Jak tam ti bojovníci budou cestovat a kde budou spát? Na pláži snad? Potřebujete hotel, soukromé pokoje a prostory pro pořádání tiskových konferencí. Jak to všechno chcete zvládnout na nějakém malém ostrově? A pak i samotná aréna, potřebujete tam infrastrukturu, zázemí a nějaké studio. MMA komunita je opravdu ta nejhloupější, která existuje. Dana White vyplodí nějakou sračku a lidé mu ji budou věřit. Od samotného začátku, co s tou myšlenkou přišel, to bylo nemožné zrealizovat. Ta MMA komunita, co mu to žere, je opravdu hloupá. Nemohu pochopit, jak může být někdo vůbec tak blbý,“ přitvrzoval bývalý boxerský šampion.

Dana White opravdu několikrát potvrdil, že se na bojový ostrov můžeme těšit, nicméně jeho plány ohledně odhalení se záhadně oddalují. Doposud nikdo neví, kde ten ostrov je. Víme pouze, že spuštění bylo v plánu nejprve na začátek května, později na polovinu května a nová informace zní, že se dočkáme někdy v červnu. A proto si šéf UFC mezitím pro turnaje zajistil novou lokaci. Tou má být VyStar Veterans Memorial Arena v Jacksonvillu na Floridě. Další články