Sleduj nás

Malignaggi: Artemovi jsem nakládal, ale tihle sudí, to je banda amatérů z pralesní ligy

Malignaggi: Artemovi jsem nakládal, ale tihle sudí, to je banda amatérů z pralesní ligy

Jeho sen za honbou Conora McGregora je u konce. Paulie Malignaggi na body podlehl Artemovi Lobovi a znovu ukončil svou sportovní kariéru. Ještě předtím si však postěžoval na rozhodčí, kteří hodnotili jeho poslední zápas. Údajně šlo o bandu pralesních soudců s nulovou znalostí pravidel.

„Myslím si, že jsem předvedl vcelku dobrý výkon. Z té sportovní stránky věci jsem Artema přeboxoval, jemu se naopak povedla jen jedna dobrá rána. Nechápu ten finální verdikt, protože jsem celý zápas kontroloval. Možná zde platí jiná pravidla než v klasickém boxu,“ pravil Malignaggi hodnotíc verdikt duelu.

„Je to ironie, protože všichni tři soudci hlasovali první dvě kola pro mě a pak mi náhle ani jeden nedal žádné kolo. Je to pralesní liga a jejich vymyšlená pravidla. Jenom proto, že jsem byl jednou zasažen (ve třetím kole), a protože mi tekla krev, tak byli najednou rozhodčí ohromeni a nechali Lobova vyhrát celý zápas,“ pokračoval.

„Z toho sportovního hlediska jsem byl jasně lepší, každé kolo jsem Artemovi nakládal. Nemůžu stát proti rozhodnutí několika amatérských křováků. Není to poprvé, co byl někdo okraden. Nevím, co více k tomu říct. Po celou dobu jsem očekával, že to bude moje jasná výhra na body,“ doplňoval Malignaggi.


Bare Knuckle se tak posune ke svému dalšímu eventu, který už bohužel takovou velkou pozornost lákat nebude. Paulie po tomto souboji opět jednou pověsil rukavice na hřebík, přičemž Lobov si nyní dá menší pauzu. A co se týče Conorovy budoucnosti, ta je stále nejistá, ale dá se téměř stoprocentně konstatovat, že po tomto výsledku do BKFC určitě nevleze.

Záznam zápasu - ZDE.  


Další články