Sleduj nás

Makhmuda Muradova lanařilo ONE FC, fantastická finanční nabídka zůstala nevyužita

Makhmuda Muradova lanařilo ONE FC, fantastická finanční nabídka zůstala nevyužita
Makhmud Muradov se prokousal složitým obdobím, kdy díky problémům s vízy a zdravotním komplikacím přišel hned o několik dohodnutých zápasů. Pauza se tak protáhla na téměř čtrnáct měsíců, což je vzhledem k obvyklému zápasovému tempu dvaatřicetiletého borce opravdu dost.

„Bohužel přišla nějaká zranění, víza, tohle všechno zápasy pozastavilo. Věřím v osud, stalo se, hotovo,“ popsal celou situaci se stoickým klidem Muradov, jehož bude konečně tento víkend čekat vytoužený comeback.

V UFC má Mach nyní bilanci tři výhry a jedna porážka. Smlouva s organizací končí za tři zápasy, a tak se dá říct, že se nyní bude lámat chleba ohledně dalšího setrvání.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


V sobotu v Abú Dhabí čeká na největší hvězdu Monster Gymu opravdu náročná překážka. Caio Borralho se do UFC prokousal přes dvojnásobnou účast v DWCS a zatím se zde drží bez porážky. Na tu poslední už možná devětadvacetiletý Brazilec dávno zapomněl, protože přišla v roce 2015 hned ve druhém profesionálním zápase. I když The Natural nepatří vždy mezi nejatraktivnější zápasníky, dokáže svým pragmatismem pravidelně hledat cesty k vítězství.

https://twitter.com/i/status/1581737926484164608


Kromě kariéry bojovníka stíhá Makhmud Muradov i promotérskou činnost ve své vlastní organizaci Muradov Professional League. Zde nastolil tvrdá pravidla omezující trashtalk a snaží se jít cestou sportovní kvality na úkor show. O tom, že se mu práce daří, svědčí i expanze do sousedního Kazachstánu a na spadnutí je i smlouva o prezentaci na UFC Fight Pass.

Makhmud má díky svému jménu a kontaktům na asijském trhu samozřejmě otevřené spousty dveří na potenciální spolupráci. Díky tomu mu přistála na stole nabídka od ONE FC za opravdu pohádkové peníze.

„Jednu nabídku jsem dostal z ONE FC. Byl jsem tam a řekli mi, že když budu volný, mají pro mě dobrou nabídku. Koukal jsem do stropu, když jsem viděl ty peníze. Bylo to pět milionů korun za zápas a pět milionů za výhru,“ přiblížil konkrétní podmínky Muradov v rozhovoru pro kaocko.cz. Prozatím se však soustředí na vlastní plány a tuto lukrativní příležitost nechává stranou.

Další články