Sleduj nás

Makhmud Muradov tipuje výsledek zápasu Tony Ferguson vs. Justin Gaethje

Makhmud Muradov tipuje výsledek zápasu Tony Ferguson vs. Justin Gaethje

Makhmud Muradov se rozpovídal o tom, jak vidí hlavní zápas doposud nejnabitějšího turnaje v celé historii UFC.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Dana White si pro své příznivce přichystal neuvěřitelnou kartu, kterou on sám považuje za tu nejlepší, jakou kdy sestavil. „Od prvního až do posledního duelu se jedná o epické zápasy,“ přiznával a dmul se pýchou nad tím, co se mu povedlo složit. A již nadcházející víkend dojdeme k reálnému rozuzlení.

Velmi vyhlížený turnaj si dle všeho nenechá ujít ani uzbecko-český bojovník Makhmud Muradov, který zde měl podle původního plánu také působit. Rozsáhlá epidemie koronaviru mu však tuto účast nedovolila, proto si ji nenechá ujít alespoň jako divák. Na jaké souboje se těší?


Tony Ferguson vs. Justin Gaethje

„Nejvíc se těším na hlavní zápas Tony Ferguson vs. Justin Gaethje a na Ngannou vs. Rozenstruik. Ale i Cejudo předvede hezký souboj. Jak říká Dana White, bude to nejlepší karta roku a myslím, že to tak opravdu je,“ pravil na stanici TV Nova Mach.


Samotným vrcholem hvězdného galavečeru bude bitva o prozatímního šampiona lehké váhy mezi Tonym „El Cucuy“ Fergusonem (25-3) a Justinem „The Highlight“ Gaethjem (21-2). Podle prvotních předpokladů půjde o krvelačný duel, jenž se může vyvinout opravdu jakýmkoliv směrem.

„Podle mě to je 50/50. Když to bude pětikolová bitva tak vyhraje Ferguson. Měl čas na těžkou přípravu a měl zápasit s Chabibem, na to zápasník potřebuje pořádnou fyzičku. Gaethje vzal zápas na poslední chvíli a ve 4. a 5. kole už mu fýza odchází. Ale 1. - 3. kolo může vyhrát, zaleží na taktice,“ doplnil pro TV Nova Muradov, který se během časného nedělního rána nechá samotným výsledkem překvapit. Papírové výhody drží dle bookmakerů samozřejmě Ferguson, ale pokud jde o odhodlání stát se šampionem a touhu předvést vzrušující souboj, pak Gaethje vede.


Další články