Sleduj nás

Majitel RFA: Růžička si řekl o více peněz, my mu je rádi dáme! Má to však jednu podmínku

Majitel RFA: Růžička si řekl o více peněz, my mu je rádi dáme! Má to však jednu podmínkuFOTO: Real Fight Arena

Smlouva, která splňuje požadavky největší hvězdy organizace, je na stole. „Mawar“ si tak přijde na peníze, které si zaslouží, a navíc jej v dalším zápase čeká oponent světové úrovně. Jediný háček je v tom, že Růžička nesmí odmítnout absolutně nikoho!

Poslední akce, kdy se RFA spojilo s organizací IAF, přinesla korunovaci nových šampionů. Mezi ně se zařadil i jeden z nejlepších bojovníků české postojové scény Tadeáš Růžička. Ten si dokázal poradit s Mikulou, kterého ukončil ve druhém kole po jedné z tvrdých kombinací. „Mawar“ tak jako jeden z mála borců dokázal dostát roli favorita na galavečeru, který byl jinak plný výsledkových překvapení.

Jasné vítězství a zisk opasku využil Tadeáš ke zlepšení gáže, kterou mu zajišťuje stávající smlouva. Promotér RFA Boris Marhanský neváhal sáhnout hlouběji do kapsy, aby svoji hvězdu potěšil. Jak to však bývá, ani tato laskavost nebyla zadarmo a „Mawar“ musel souhlasit s jednou a poměrně netradiční podmínkou.


„Řeknu vám takovou perličku. S Tadeášem jsme byli na něčem dohodnutí, ale on si po vítězství řekl o víc. Dal jsem mu tedy na výběr. Dovezu mu toho nejlepšího zahraničního soupeře, jakého se mi povede sehnat a on bude mít ve smlouvě, že nesmí nikoho odmítnout. On to přijal a odpověděl, že si chce pořádně vydělat, dostat se do ONE FC a stejně si soupeře nikdy nevybíral. Při první obhajobě se tak můžeme těšit na fakt kvalitního zápasníka,“ odkryl zákulisí vyjednávání Marhanský v pořadu Fighter Arena.

Titul v lehké váze podle Real Fight pravidel tak bude mít pořádnou váhu, protože Růžička reprezentuje evropskou špičku a RFA jej určitě šetřit nebude. V úvahu tak připadají borci se zkušenostmi z Glory nebo organizace Enfusion, kde se „Mawar“ již několikrát úspěšně představil. Pokud bude navíc pokračovat v současných výkonech, jeho sen o ONE FC může získat konkrétní kontury.Další články