Sleduj nás

Má Jones příliš velké ambice? Šampion Miocic mu zaslal důrazné varování

Má Jones příliš velké ambice? Šampion Miocic mu zaslal důrazné varování

Jindy neomylný šampion Jon Jones hledá novou motivaci. Jakmile pocítil, že si polotěžkou váhu celou odshora dolů už podrobil, tak se vydal do spárů váhy těžké, kde hodlá zaútočit na mistrovský pás.

Dana White dokonce slíbil, že „Bonese“ ihned během jeho prvního zápasu pustí k boji o titul. Musí si však počkat, jak dopadne bitva mezi Stipem Miocicem a Francisem Ngannouem, která přijde na řadu jako první.

Jonesovy velké ambice rozhodně nelze přehlížet, a proto se dostal ke slovu aktuální král nejvyšší hmotnostní kategorie Stipe Miocic. Ten svého o pět let mladšího amerického kolegu varuje, aby nebyl překvapen tvrdostí zdejších chlápků.


„Jon si musí uvědomit, že tohle už není polotěžká váha, tady nikdo nemusí hubnout. Zde najdete lidi, co váží klidně 120 kilo. My tady jsme velcí chlapi s malými rukavicemi. Je jedno, jaké je vaše jméno nebo co jste zač, stačí jedna rána a je po všem,“ zmínil.

Miocic má nepochybně pravdu, leč nesmíme zapomínat ani na to, že „Bones“ je velice komplexní zápasník s velmi vysokým bojovým IQ. A právě to bude jeho největší zbraní.


„Myslím si, že Jon má na to v těžké váze uspět,“ domnívá se takový Anthony Smith. „Má na to tam porazit většinu soupeřů z nejlepší desítky žebříčku. Podle mě by měl potíže hlavně s nějakými wrestlery, jako je Curtis Blaydes,“ dodával.

Jak to doopravdy s Jonesem bude vypadat, to se dozvíme až v novém roce. Nejprve nabere nějakou svalovou hmotu a pak se představí proti vítězi duelu Miocic vs. Ngannou.


Další články