Sleduj nás

Luque vzpomíná na svůj poslední sparing s šampionem Usmanem. Byla to šílená demolice! říká

Luque vzpomíná na svůj poslední sparing s šampionem Usmanem. Byla to šílená demolice! říká
Vicente Luque se stal hrdinou posledního UFC turnaje, na němž bleskurychle přemohl Michaela Chiesu. Společně s touto výhrou se o něm začalo mluvit jako o dalším možném adeptovi v boji o titul.

Jistou výhodou v Luqueho případě může být, že Kamaru Usmana již částečně zná z předešlého tréninku, špatnou zprávou pro něho ovšem je, že když se oba dva spárovali, tak prý dostal od šampiona strašně na zadek.

„Samozřejmě, že je mým cílem bojovat o titul, ale když bude šampionem stále Kamaru, tak nevím, nevím,“ smál se Luque, který je jinak považován za černého koně velterové váhy. Často své soupeře ukončuje před limitem.


„Je těžké říct, kolikrát jsme já a Kamaru trénovali, ale odhadem máme za sebou tak čtyřicet kol sparingu, možná i více. A upřímně vám mohu přiznat, že v drtivé většině případů jsem dostal na prdel,“ poodhaloval.

„Je to tím, že Usman je lepší v každém aspektu, možná jen čistě ve strikingu jsem mírně lepší já, ale to je tak všechno Každopádně jsem rád za každé bití, které jsem dostal. Ty lekce mi byly hodně prospěšné,“ dodal Luque pro Bretta Okamota.

Další články