Sleduj nás

Lukáš Konečný testován na COVID-19, jeho svěřenec je pozitivní

Lukáš Konečný testován na COVID-19, jeho svěřenec je pozitivní

Koronavirus se šíří Českou republikou a komplikuje životy i známým sportovcům. Na vlastní kůži to poznal i boxer Lukáš Konečný. Ten byl v kontaktu se svým svěřencem, který je již pozitivně testován. Profesionální mistr světa z Ústí nad Labem čeká na výsledky testu COVID-19 a momentálně se nachází v domácí karanténě.

Klub SKP Sever postihla nepříjemná viróza. Tři boxeři, kteří trénují v Edenu, už jsou v karanténě a na výsledky čeká i majitel tělocvičny Lukáš Konečný. Tomu nebyla virová nákaza zatím potvrzena a on sám tvrdí, že se cítí dobře.

„Nikdo mi nepřikázal domácí karanténu, ale když jsem věděl, že jsem byl v kontaktu s ostatními, nenechal jsem nic náhodě a mezi lidi nešel. Čekám na výsledky testů, ale cítím se dobře, nemám z toho nějaký strach. Momentálně jsem doma a více se bojím ekonomických dopadů. Sám podnikám a platím náklady v řádů statisíců měsíčně. Moje úspory to dlouho nezvládnou," řekl Konečný.


O jeho stavu však veřejnost informoval primátor města Ústí nad Labem Petr Nedvědický a dodal, že Konečný bude mít zřejmě jen mírný průběh. V ohrožení je tak i prestižní boxerská akce Grand Prix Ústí nad Labem, která se má konat v červnu.


Další články