Sleduj nás

Ľudovít Klein zvítězil na UFC 272 a srovnal bilanci! Covington si poradil s Masvidalem

Ľudovít Klein zvítězil na UFC 272 a srovnal bilanci! Covington si poradil s Masvidalem
Dnes bylo v T-Mobile Aréně v Las Vegas pořádně veselo. Bývalí kamarádi Colby Covington a Jorge Masvidal předvedli boj na pět kol, pro tuzemskou scénu zabodoval Ľudovít Klein, který srovnal v UFC skóre na 2-2 a setrvává tak v organizaci.

Kompletní fight card a výsledky turnaje UFC 272 naleznete zde. Obrovský nůž na krku měl tentokrát slovenský bojovník Ľudovít Klein, který měl před zápasem dvě prohry a třetí by ho mohla dokonce z UFC vyřadit.

To ale nedopustil a s domácím bojovníkem Smithem si poradil na body. Nutno podotknout, že Klein nebyl favoritem a dokonce i sázkové kanceláře mu nadělily kurz 2.20.

Připsal si tak celkově osmnácté vítězství, druhé v UFC (bilance v UFC 2-2). Na galavečeru zápasil třeba i Umar Nurmagomedov, ten je dosud neporažený a i tentokrát slavil už čtrnácté vítězství hned v prvním kole, kdy soupeře uškrtil.

"Parááááááda! Je to tam a já cítím brutální radost. Děkuji moc všem za podporu, cítil jsem ji a pomohlo mi to před zápasem. Tuhle výhru jsem potřeboval, byl to možná můj nejdůležitější zápas v UFC," neskrýval Klein svou radost na Instagramu.


Vrcholem celého večera byla dlouho vyhlížená bitva Covington - Masvidal, kde Colby potvrdil, že patři mezi nejlepší zápasníky planety. Od začátku si vše kontroloval a pouze jednou za pět kol ho dokázal Masvidal trefit tak, že byl vidět náznak otřesení.

Po utkání předvedl Covington skvělé gesto a poděkoval policii, armádě, hasičům i záchranářům. Následně vyzval k boji Dustina Poireira.


Další články